reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
dziewczyny, w realu znowu jest promocja (do 10listopada) na bodziaki w roznych rozmiarach, wzorach i kolorach - 1,99zl/sztuka! ja kupilam kilka ostatnim razem i sa ok. na lato jak znalazl.

nataliak właśnie oglądałam gazetkę w necie - ogólnie kilka fajnych rzeczy jest poza tymi bodziakami. Kaftaniki i body z długim rękawem też ładnie się prezentują.
 
Co do tych śpiochów z Reala widziałam gazetkę, ale czy one nie są wkładane przez głowę bez zapięć z boku???:eek: Tak wyglądały na zdjęciach...Chyba, ze w rzeczywistości mają zapięcie.

nie maja zapiec ale maja te takie zakladki czy cos, nie wiem jak to opisac to moze wkleje przykladowe zdjecie:
 

Załączniki

  • 7559_3.jpg
    7559_3.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 29
te zapięcia nie są konieczne.. mój chrześniak od urodzenia ubierany był właśnie w takie bodziaki jak wkleiła nataliak i powiem, że świetnie się sprawiły.. czyli od 10/11 oblegamy reala :-)
 
aaaaaa to całkowicie zmienia postać rzeczy.. to bym się sobie wybrała na zakupy hehe
 
reklama
ja też je kupiłam, kiedyś 8 sztuk, a wczoraj tylko 2, bo były już przebrane i malutkie rozmiary, więc 2 w rozmiarze 56 wystarczą, bo dziecko może byc przecież większe:tak:, a poza tym zostały w większości różowe
 
Do góry