reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ja dziś od pewnej sąsiadki mojej cioci kupiłam reklamówkę ciuszków. m i n kaftaniki, pajacyki, kompleciki, czapeczka kupiłam i dałam 25 zł :-D i jeszcze w niektórych jej maluch 1 był bo duży się urodził :-D to się nazywa zrobić interes :-D
 
reklama
a mi się udalo kupić mate edukacyjną (z 3 zwierzakami, każdy ma doszyta jakąś cześć ciała która odstaje, niektóre szeleszczą, ma w niektórych miejscach wbudowane piszczałki wiec jak dzidziuś na nie natrafi to usłyszy dżwięk) w sklepie z odzieza używaną za 20zł i znalazłam jeszcze bluzeczke ciazową z rękawkiem 3-4 kolor beż i brąz z H&M MAMA tylko że ona ma tez sporo miejsca na brzuszek także jeszcze musze poczekac az ją założe :) kosztowała 4zł
 
fajne te bluzeczki:tak: podobają mi sie bardzo!!
na matę edukacyjną tez się czaję na allegro ale nawet za używaną w licytacji wychodzi jak dla mnie za drogo... ale poczekam i upoluje :-)​
 
na matę edukacyjną tez się czaję na allegro ale nawet za używaną w licytacji wychodzi jak dla mnie za drogo...

No i w takich momentach żałuję, że nie mam maszyny do szycia :-( Przecież taka mata to żadna filozofia, trochę kolorowego materiału, specjalne lusterko,kilka maskotek,trochę grochu lub fasoli,pałąk i gotowe!!! A ile satysfakcji by było...a tak płacz i płać! :eek:
 
No i w takich momentach żałuję, że nie mam maszyny do szycia :-( Przecież taka mata to żadna filozofia, trochę kolorowego materiału, specjalne lusterko,kilka maskotek,trochę grochu lub fasoli,pałąk i gotowe!!! A ile satysfakcji by było...a tak płacz i płać! :eek:
masz rację, ale co zrobić będzie trzeba kupić :eek:
 
Patrzcie co znalazłam:
Carriwell
sprawdziłam w sklepach internetowych- cena 84 pln. Niemało, ale z drugiej strony, moze te, które przytyją nie za dużo, nie będa musiały inwestować w spodnie ciążowe?:happy: Ot, taka ciekawostka:-)
 
Patrzcie co znalazłam:
Carriwell
sprawdziłam w sklepach internetowych- cena 84 pln. Niemało, ale z drugiej strony, moze te, które przytyją nie za dużo, nie będa musiały inwestować w spodnie ciążowe?:happy: Ot, taka ciekawostka:-)

Słuchaj ja może jestem jakaś mało rozgarnięta ale o co w tym chodzi? Nie bardzo wiem jak taką wkładkę stosować. Bo spodnie normalne to chyba będą mi się za kilka miesięcy zatrzymywać już na etapie ud, więc co z tą wkładką?
 
Słuchaj ja może jestem jakaś mało rozgarnięta ale o co w tym chodzi? Nie bardzo wiem jak taką wkładkę stosować. Bo spodnie normalne to chyba będą mi się za kilka miesięcy zatrzymywać już na etapie ud, więc co z tą wkładką?

Hahahaha:-D ja też nie kumam tej wkładki, przemawia do mnie tylko ten pasek który wpina się w okolice rozporka i normalnego zapięcia:-D
 
reklama
aaaa-no tak pasek może być ok,ale to chyba tylko też na to pierwsze tycie, bo potem sobie jakoś nie wyobrażam swoich spodni, chyba rozwarcie paska zaczynałoby się na jednej nerce a kończyło na drugiej :-) Moja koleżanka na początku posiłkowała się agrafkami, ale taki paseczek na pewno estetyczniejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy. A wkładek nie zakumałam i nie zakumam :-)
 
Do góry