reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

heh Mati tez uwielbia wozki....
w domu osobistego nie mamy ale jak ejstesmy u dziadkow w krakowie to podbiera kuzynkom i wozi misie w takim wiklino
5008.jpg
wym
 
reklama
Fajne te wózeki sklepowe.

Jak Cypkowi nie przejdzie chęć wożenia lalki w wózku, to chyba mu na wiosnę taki wózek sklepowy sprawię, żeby miał na dwór, bo tak jakoś chyba nie wypada mu z tym różowym publicznie wychodzić, żeby się dzieciaki z niego nie śmiały.

A wózek dostał ze względu na to, że ostatnio podebrał lalkę Gabi i woził ją w koszyku na kółkach, o taki sobie "wózeczek" zrobił :-D:

0.jpg
 
ONA ją tam schowała???:-D Czy Wy schowaliście przed nią???

hehe ;P mamusia schowała...

zawierzcie mi, ze nie farbuje ciastolina z Playdoh... jak dla mnie mega super ... i zestawy tez maja fajne.. wytrzymuja naprawde niezle gimnastyki dzieci..... zestawy teraz agata odziedziczy po kacprze a dokupie sama ciastoline... (doadam, ze probowalismy wielu firm i wygral playdoh)

potwierdzam, mamy playdoh i nie farbuje :) tylko chyba cenowo drożej wychodzi... :/

ja wczoraj kupiłam Młodemu taki mały zestawik Smiki (3 kolory ciastoliny i 3 foremki), no i się nie przyjął... Jak dałam mu do rączki tą ciastolinę, to zrobił taką minę, jakby co najmniej gó..o dostał:-D i walnął ją na drugi koniec pokoju:-D. Za to bawi się tymi kubeczkami chowając je do pudełka:-p.

hehehe!!! :-D:-D

:-D:-D:-D:-D
a z kubeczkami u nas było idenycznie 30 minut bawił się przenoszac kubeczki, z podłogi na krzesło, z krzesła pod drzwi, stamtąd do pudełka i tak w kółko :-)

ooooo taaak.... przenoszenie po jednaj sztuce z pokoju do pokoju przez 20 min to jest to :-D
wczoraj wieczorem kompletowalysmy razem zabawki. wyciagalam po kolei pudelka (sortery, pudla na klocki, pudelko na kasztany, wytlaczankę do jajek itp.) i dopasowywalysmy czesci. poprosiłam Jagodę, żeby przyniosła wiaderko z dużego pokoju, bo wcześniej tam powrzucałam wszystkie zdekompletowane zabawki. przyniesienie calego wiaderka okazalo sie nudne... wywalila wszystko na podlogę i transportowała pojedynczo pojedynczo... :baffled:

Wampi, przypomniałaś, że tez mam taki trzypiętrowy koszyk na kółkach schowany w łazience (jeszcze z czasów studenckich ;P ). nie znosiłam go, ale musze go znaleźć, bo Jagodzie na pewno sie spodoba :-D
W sprawie odkurzacza nie doradzę, bo sama najlepiej wiesz czym sie Cypek lubi bawić. Moja Jagoda by się pewnie szybko znudziła... :/
 
Wcześniej chciałam kupić taki Playskool PYŁEK GADAJĄCY ODKURZACZ NOWY PL 39343 (1882774498) - Aukcje internetowe Allegro ale ten z fp chyba jest bardziej edukacyjny niż "Pyłek", który tylko gada.

U nas też jest problem z brakiem miejsca, więc zawsze zakup jakiejś większej zabawki muszę dobrze przemyśleć.

Nie widziałam tego odkurzacza z FP na żywo, ale Pyłek jest czadowy, fajnie gada i Franek bardzo lubi się nim bawić jak jest u swojej koleżanki... ale wiadomo, jakby miał go w domu, to pewnie by mu się znudził;-)

aga my mamy taki wózek sklepowy:
Plastikowy Wózek Na Zakupy Firmy Klein 9690, ZABAWA W SKLEP Sklep z zabawkami,hurtownia zabawek oferuje lego,klocki lego, playmobil,zabawki,zabawki dla dzieci,Kraków
i oprócz klocków drewnianych, to jest to zabawka nr 1:tak:.
Widziałam na spacerkach, że podobają mu się wózeczki dla lalek, więc wybrałam alternatywę bardziej dla chłopców:-D, chociaż widuję na placu zabaw chłopczyka z różową spacerówką i miśkiem w środku:tak:.

Faaaajny ten wasz wózek!! A cod chłopca z różowym wózkiem- uważam, że wygląda to super i fajnie, że są postępowi rodzice, którym to nie przeszkadza. Pamiętam, ze kiedyś widziałam w Rzymie bliźniaki- chłopca i dziewczynkę, oboje mieli różowe wózki i wyglądali mega pociesznie:tak:
 
Ja wlasnie zaczelam myslec co na Mikolaja lub co pod choinke i w tym roku stawiam na duplo..bo Mati fajnie laczy klocki i bawi sie samochodzikami z duplo cars
moje nowe typy to duplo tomek i przyjaciele ..bo ostatnio widzial na cartoonito Tomka i teraz jezdzi bidok autkami i zamiast bum bum mowi ciuciuff
LEGO DUPLO Tomek i Przyjaciele 5547 :: Swiat-zabawek.pl
LEGO DUPLO Tomek i Przyjaciele 5546 :: Swiat-zabawek.pl
http://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p8028,lego-duplo-tomek-i-przyjaciele-5544
i widzialm ostatnio jakas rekalame Zoo i tez mi sie spodobalo
LEGO Duplo Ville Karmienie w ZOO 5634 :: Swiat-zabawek.pl


stawiam na duplo tez ze wgledu ze bedzie wygodne do spakowania...bo BN w polsce heheh..wiec po pare kolckow i poupycha sie w dziury w walizkach
 
Ostatnia edycja:
My mamy DUPLO z Cars i ostatnio Francesco dostał zoo- uwielbia zwierzątka, więc to był dobry wybór... no i tak jak piszesz- wyjeżdżając wrzucamy auta, jakieś zwierzątka i mamy zabawki z głowy:tak:
 
Nie widziałam tego odkurzacza z FP na żywo, ale Pyłek jest czadowy, fajnie gada i Franek bardzo lubi się nim bawić jak jest u swojej koleżanki... ale wiadomo, jakby miał go w domu, to pewnie by mu się znudził;-)



A cod chłopca z różowym wózkiem- uważam, że wygląda to super i fajnie, że są postępowi rodzice, którym to nie przeszkadza. Pamiętam, ze kiedyś widziałam w Rzymie bliźniaki- chłopca i dziewczynkę, oboje mieli różowe wózki i wyglądali mega pociesznie:tak:

Pyłka już kiedyś oglądałam w sklepie i bardzo mi się spodobał, ale dziś widziałam w tv reklamę tego odkurzacza z fp, poczytałam sobie o nim na necie, ale pewnie nim się zdecyduję, to będę szukała go w sklepach, żeby przetestować ;-)


Odnośnie wózka, ja tam jestem za tym, żeby dzieci bawiły się wszystkimi zabawkami, a nie dzielić na zabawki dla dziewczynek i zabawki dla chłopców. Dla mnie problemu nie stanowi wyjście Cypka z wózeczkiem na dwór, jedynie obawiam się, że dzieci mogą go wyśmiać, że chłopak a bawi się wózkiem dla lalek. Nie chce by było mu przykro tak jak np. mojej córci jak chłopaki z klasy wyśmiali ją, że jest babochłopem, bo lubi Bakugany, bawi się samochodzikami i pistoletami, niektóre dziewczynki na początku też jej nie akceptowały, bo nie ubierała się w typowo "dziewczyńskie" ciuchy.
 
reklama
Do góry