reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
zawierzcie mi, ze nie farbuje ciastolina z Playdoh... jak dla mnie mega super ... i zestawy tez maja fajne.. wytrzymuja naprawde niezle gimnastyki dzieci..... zestawy teraz agata odziedziczy po kacprze a dokupie sama ciastoline... (doadam, ze probowalismy wielu firm i wygral playdoh)
 
Ostatnia edycja:
Malina z mojego zestawu czarna tez farbuje, dlatego nawet jej nie wyciągam :-p inne kolory nie farbują.
ale cistolina z biedronki- 'mięciutka ciastolina' czarny nie farbuje :-)

no właśnie Mikołajki już niedługo. co(ś) kupujecie swoim maluchom?
 
ja wczoraj kupiłam Młodemu taki mały zestawik Smiki (3 kolory ciastoliny i 3 foremki), no i się nie przyjął... Jak dałam mu do rączki tą ciastolinę, to zrobił taką minę, jakby co najmniej gó..o dostał:-D i walnął ją na drugi koniec pokoju:-D. Za to bawi się tymi kubeczkami chowając je do pudełka:-p.
 
ja wczoraj kupiłam Młodemu taki mały zestawik Smiki (3 kolory ciastoliny i 3 foremki), no i się nie przyjął... Jak dałam mu do rączki tą ciastolinę, to zrobił taką minę, jakby co najmniej gó..o dostał:-D i walnął ją na drugi koniec pokoju:-D. Za to bawi się tymi kubeczkami chowając je do pudełka:-p.

:-D:-D:-D:-D
a z kubeczkami u nas było idenycznie 30 minut bawił się przenoszac kubeczki, z podłogi na krzesło, z krzesła pod drzwi, stamtąd do pudełka i tak w kółko :-)
 
no właśnie Mikołajki już niedługo. co(ś) kupujecie swoim maluchom?
Ja się przymierzam do zakupu tego odkurzacza FISHER PRICE Śpiewający odkurzacz Czyścik W1092 (1876486422) - Aukcje internetowe Allegro bo mi młody ciągle odkurzacz z szafy podbiera i "odkurza" mieszkanie.

A wczoraj Cypcio dostał od moich rodziców taki wózeczek:

DSC01057.jpgDSC01062.jpg

Dostał wózek wieczorem i nie można go było oderwać od wózka i zagonić do spania, wozi lalę jak wzorowy przyszły tatuś ;-)
 
wampi ale po co odkurzacz? Ty się ciesz, ze bierze 'twój' ja zawsze daję Tomkowi sprzątać. tzn jak ja zamierzam odkurzać, to daję jemu, właczam na minimum, rurę mu mniejszam i lata po calym pokoju, radości ma co nie miara, a jak się zmęczy, to daje mamie skończyć..
obawiam się, żę zabawką szybko się znudzi.. ale mogę się mylić..
za to wózek extra :-p
ja się zastanawiam nad takim wóżkiem sklepowym :-) z tym, że u nas jest wieczny problem- brak miejsca:baffled:
 
Też tak właśnie zastanawiam się nad tym odkurzaczem, czy to będzie dobra inwestycja. Cypek lubi gadające i grające zabawki, więc mam nadzieje, że nie będzie to nietrafiona zabawka tak jak np. pchacz fp, który stał i się kurzył.

Wcześniej chciałam kupić taki Playskool PYŁEK GADAJĄCY ODKURZACZ NOWY PL 39343 (1882774498) - Aukcje internetowe Allegro ale ten z fp chyba jest bardziej edukacyjny niż "Pyłek", który tylko gada.

U nas też jest problem z brakiem miejsca, więc zawsze zakup jakiejś większej zabawki muszę dobrze przemyśleć.
 
reklama
aga my mamy taki wózek sklepowy:
Plastikowy Wózek Na Zakupy Firmy Klein 9690, ZABAWA W SKLEP Sklep z zabawkami,hurtownia zabawek oferuje lego,klocki lego, playmobil,zabawki,zabawki dla dzieci,Kraków
i oprócz klocków drewnianych, to jest to zabawka nr 1:tak:.
Widziałam na spacerkach, że podobają mu się wózeczki dla lalek, więc wybrałam alternatywę bardziej dla chłopców:-D, chociaż widuję na placu zabaw chłopczyka z różową spacerówką i miśkiem w środku:tak:.

ooo, a tu znalazłam fajowe, ale drogiee;-)
Wózek na zakupy, Haba - AMKO dla dzieci
WÓZEK NA ZAKUPY Miratek.pl
 
Do góry