reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

dziewczyny pliska napiszcie jeszcze raz jakie te rekawiczki z hm kupilyscie.
ja wzielam 2pak z 1 paluszkiem inie moge przymierzyc bo sa tak zapakowane(nie zauwazylam),czy dobre sa dla dzieciakow bo to chyba standard
a drugie wzielam 3-pak na 5 paluszkow 86/104 i wydaja mi sie za duze i do tego Ola nie dala sobie zalozyc:baffled:

5 par to chyba za duzo co nie?:-D
 
reklama
Agulam my mamt ten 3-pak r. 86/104 i są świetne :-)
mamy też jedne nieprzemakalne z 1 paluszkiem. a w h&m możesz przecież zwrócić.. mi Pan w sklepie powiedział, że jak nie będą na młodego pasowały, to spokojnie mogę zwrócić bodajże w ciągu 20 dni:tak:
 
dobrze aga pisze:tak:. teraz to wszędzie można zwrócic towar do 30 dni pod warunkiem, że jest nowy, ometkowany (nieużywany, of course) i ma się paragon, ewentualnie można wymienic.
 
wiem,wiem ze mozna zwrocic tylko chodzilo mi o rozmiary.tych z jednym paluszkiem nie moge przymierzyc bo sa tak zametkowane/zapakowane ze sie nie da.

Alis Ty chyba je masz dla Mai? dobre sa,nie skurczyly sie po praniu?

teraz mam dylemat czy zostawic z 1 paluchem(jesli beda dobre) czy z 5 paluchami(obawiam sie zakladania).najwyzej zostawie wszystkie i moze sei ktos chetny trafi,hm
 
Agulam, jeśli teraz masz problem z założeniem 5-palczastych, to nie licz, że niedługo da sobie założyć.. Tomek od początku chętny był do ich zakładania.. zawsze możesz spróbować na allegro sprzedać.. ja sprzedałam jedną parę, bo nam nie była potrzebna i gdzie za 3 pak dałam 19,99 to jedną parę za 8 zł + przesyłka sprzedałam po 10 minutach od wystawienia :-p więc może próbuj...
 
Agulam, jeśli teraz masz problem z założeniem 5-palczastych, to nie licz, że niedługo da sobie założyć.. Tomek od początku chętny był do ich zakładania.. zawsze możesz spróbować na allegro sprzedać.. ja sprzedałam jedną parę, bo nam nie była potrzebna i gdzie za 3 pak dałam 19,99 to jedną parę za 8 zł + przesyłka sprzedałam po 10 minutach od wystawienia :-p więc może próbuj...
ja dopiero kupilam wiec moge oddac,a jeli sprzedaz to tylko w realu:-Dja niestety antyallegrowa:-Dkonto mam ale tylko cos kupuje,wstyd sie przyznac ale nie ogarniam tego ,w sumie nawet nie probowalam:-(
 
moja ma na razie jedne rękawiczki pięciopalczaste, myślę że kupię jej jeszcze takie z jednym paluszkiem i drugie śniegowce;)

a co do mikołajek bo kiedyś była mowa to mała dostanie od nas sanki i klocki lego duplo:tak:

powiem wam że fajnie jest dostać coś w spadku dla dziecka, ostnio kolezanki obdarowaly mnie 2 worami ubranek więc mam ubranek całe mnóstwo...

mam tylko problem ze sprzedażą kombinezonu tego co kupiłam i w tym momencie nie mamy takiego na tę zimę:-:)-:)-(, kozaczków też jeszcze nie mamy bo czekam na wypłatę:tak:
 
reklama
Muszę zrobic liste potencjalnych prezentow pod choinke i na milkołajki dla małej bo dziadkowie/chrzesni juz dopytuja co kupic.
Póki co mamy na liście:
- sanki (od nas na mikołajki)
- zestaw stolik plus krzeselka (od nas pod choinke)
- ciastolina PlayDoh (czy jak to sie pisze....)
- szczeniaczek uczniaczek
- kuchnia
- tablica do pisania

Co byscie jeszcze proponowały? Odpadaja róznego rodzaju klocki bo mamy całe pudło. Tak samo ksiązki - mamy cały stos i ciagle ich przybywa.
 
Do góry