reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
agulam nie przepraszaj....każda porada cenna:) ja pytałam justme odnośnie tej wiertarki, a własnie chciałam tez wiedzieć co sądzicie o tej gadającej skrzynce:) wszystkiego na razie nie kupie więc nie wiem co wybrac:)
te narzedzia fajne gadaja,my mamy bez skrzynki,kupione po dniu dziecka w cerfurze,za 1 narzedzie 15zl
mlotek np gada tak 'zaraz gwoźdź dostanie w łepek"smiesznie to brzmi:-D

my raczej kupimy na zime rozmiar 86,teraz juz tak dzieci nie rosna szybko,coreczka mojej kolezanki bedzie miala w grudniu 3 latka i nosi 92 a wcale mala nie jest,aWiktor w tamtym roku nosil jeszcze 98 np z hm a mial 4 lata ale on szczuplaczek jest:-(
 
Ładne te płaszczyki, ale coś prawie identycznego widziałam ostatnio u nas w reserved na przecenie, ale takie mniejsze, jak na Jagodę. Cena jakaś zabójcza, bo szły po przecenie z 200 na 60 zeta.

edit - właśnie doczytałam cenę z aukcji :szok::szok::szok:. To dopero zabójcza cena - czy tam się komuś przecinki nie poprzestawiały :confused:
 
Ładne te płaszczyki, ale coś prawie identycznego widziałam ostatnio u nas w reserved na przecenie, ale takie mniejsze, jak na Jagodę. Cena jakaś zabójcza, bo szły po przecenie z 200 na 60 zeta.

edit - właśnie doczytałam cenę z aukcji :szok::szok::szok:. To dopero zabójcza cena - czy tam się komuś przecinki nie poprzestawiały :confused:

raczej nie,za firme kochana placimy:happy2:
 
Czy ktoś z was ma doświadczenia z ubrankami firmy Marcinkowski?

Jakby ktoś zamierzał kupować piżamki (takie dwuczęsciowe ) firmy early Days to nie polecam. Spodenki są super, ale bluzka po dwóch praniach jest szersza niż dłuższa.....
 
reklama
Do góry