reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

jaki rozmiar kombinezonu na zimę kupić?

też się nad tym zastanawiam...
86???

Wonka jaki ty kupujesz dla małej wg angielskiej rozmiarówki??? 12-18 czy 18-24?

katagorka
wydaje mi się że raczej nie więcej niż te 86 bo jakoś kurtki, kombinezony itp. są większe np. od bluzek czy body. 92cm to chyba już wielkie i nie na tą zimę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
myśle że 86 własnie ale my musimy mierzyc wszystko juz tak w ciemno sie za bardzo nie da bo jak np rękawki oki to nogawki nie tak moga byc albo na odwrót...wiecie te rozmiary są dziwne i tyle mamy pare ciuchów na 92 i są oki...ale 80 tez jest dobre...
mnie marzy się ładny fioletowy kombinezon...
i teraz chce małej kupic jakiś elegancki plaszczyk zimowy( grubszy jesienny) tak na 1 listopada juz
 
Krewetka, nad 92 to ja się zastanawiam, a Agusia jedna z największych wśród majowych dzieci ;)

U nas postanowione że będzie kurtka plus spodnie czyli kombinezon dwuczęsciowy. Oczywiscie jeden taki zestaw planujey kupić nowy, a tak ponadto to na Allegro patrze na uzywane rzeczy żeby wyhaczyć coś cieplego jeszcze uzywanego. Wiadomo że trzeba miec cos tam w zapasie, bo jeden kombinezon to malo. Zakupiłam juz spodnie ocieplane uzywane 2 szt w rozmiarze 92 i myslę ze na zime będa ok, ewentualnie trochę nogawki trzeba bedzie podwijac bo długie dosyć są. Kurtke tez szukam 92, niby spore są ale trzeba pamietac ze pod kurtke jeszcze gruby swetr sie zaklada.
 
Ja kupuję 86 mimo że Jasiek dość duży. Jagoda na zimę po skończonym roku miała 86, na wiosnę lato następnego roku rozmiarówka 92. W zeszłą zimę miała 98, wiosna 2011 między 98 a 104 a lato juz 104 rzadko 98.
 
reklama
Do góry