reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Tysia, tak naprawdę nie wiem, bo była tam moja psiapsióła, ale chyba ciut taniej.Tylko,że jak patrzę teraz na ich stronkę, to nie ma nowej kolekcji, tzn. zimowej z szalikami:( Albo jeszcze nie zaktualizowali.
 
reklama
Dziewczynki, robię wyprzedaz szydełkowych kolczyków, zapraszam do zakupów bo dla Was promocyjne ceny, no i tym razem nie trzeba czekać bo to juz gotowe zapasy, czekają żeby je przygarnęła jakaś litościwa dusza:-)
Przesyłka jedynie 5zł

Za 5 zł/para:
034.JPG036.JPG039.JPG041.JPG043.JPG045.JPG

Kulki za 10zł/para:

049.JPG
pencil.png
 
Piękności Nikitku :-)
W sobotę ,jak będziemy u rodzinki wejdziemy sobie tu i pokazę jej córce Twoje kolczyki,widziałam u niej ostatnio miała takie szydełkowe i wiem,że się jej podobają z tego typu,a nuż może będziesz miała klientkę ? :tak:;-)



A dzisiaj się z Pitkiem puścilismy do lidla po jego ukochane rogaliki i kupiłam mu dwupak bodziaków za 15.99 ,superowe są,przymierzyłam mu potem to stwierdziłam,ze może w nich zarywać laski na spokojnie ;-)

u góry,pierwsze z prawej,na ostatniej stronie gazetki

LIDL
 
reklama
Do góry