reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
dziewczyny, poszukuję CZEGOŚ na kran w łazience. Jak kąpiemy Młodego, to ciągle bawi się tym kranem, przekręca go i zalewa się albo lodowatą albo bardzo gorącą wodą i od razu chce wychodzic. Ostatnio nie da się go normalnie umyc... Mamy taki:
be2080d226cb5ffe78fd0c583eaef488,4,1.jpg

tysia mnie się podoba ta, ale bez tych frędzli i warkoczów:
http://allegro.pl/kocham-czapki-komplet-szal-czapka-cudny-i1763097319.html
 
Ostatnia edycja:
Tysia, fajne te czapy i komplety w ogóle. Dzięki, na pewno się zaopatrzę, zwłaszcza, że miałam już dla Jaśka czapkę rastera i jest super:)
Chyba pojadę do nich, bo niedaleko mnie mają zakład.
 
Strega - to ja szukam :-). Dzięki za linka - podoba "mnie" się ona :tak: Jak wróci dzieć to zmierzę obwód głowy i zamówię
 
reklama
Do góry