reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Wola, polska firma. Koło 15 pln zapłaciłam ale w Centrum więc pewnie można kupić taniej

tak, tak
i jeszcze jak dla mnie super się sprawdzają dziecięce z gatty:)

a miałam chyba 5 szt z reKidsa i się sparzyłam więcej nie kupie...ściągacz na pupie rościąga się okropnie!!!:( a te z gatty nie ma porównania...

dziewczyny na prawdę żadna nie jest zainteresowana??? mam do sprzedania spódnicę i spodnie w bardzo dobrym stanie:tak:

1.spódnica raczej typu"wyjściowa" rozm niby na metce 36 ale na bank to jest 38
za 20zł plus wysyłka


Uploaded with ImageShack.us

oraz
2. spodnie, materiałowe ale takie grubsze...raczej jesień zima
rozmiar z metki 38 ale to jest jak nic 40 bo na mnie dużo za duże a z paskiem nie lubie chodzić więc używane max 3-4razy
w pasie mają 80cm
cena 20zł


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
reklama
oo to jestem zdziwiona bo nasze bodziaki raczej sie wydłużyły i nadal nosimy 6-9 no ale pozatym mam niewiele ciuszków z mothercare bo wyprzedaże w tym roku były kiepskie

a pepco to takie snc?
my też z mothercare mamy 6-9, ale tylko w nich śpi, bo wiszą na nim:/

co do pepco to nie wiem, ale też od razu skojarzyło mi się z snc:tak:
 
Franek nie miał zbyt wielkiego rajstopowego doświadczenia;-) ale my nie narzekamy na rajtki z H&Mu. Skarpety z Mothercare mechacą nam się baaardzo, super noszą się za to adidasa i nike:tak:
 
reklama
Do góry