reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Jakiej marki rajstopki się nie mechacą bardzo?

U nas poki co w miare są ReKids. Ine które kupowałam (zwykle w sklepach takich bezmarkowych z dzieciecymi rzeaczami), masakrycznie po jednym założeniu się mechacą ;/ No mam jeszcze jedne w ekstra stanie, ale nie maja wszytej metki jaka to firma a ja nie pamietam :no::baffled:
 
reklama
Jakiej marki rajstopki się nie mechacą bardzo?

U nas poki co w miare są ReKids. Ine które kupowałam (zwykle w sklepach takich bezmarkowych z dzieciecymi rzeaczami), masakrycznie po jednym założeniu się mechacą ;/ No mam jeszcze jedne w ekstra stanie, ale nie maja wszytej metki jaka to firma a ja nie pamietam :no::baffled:
hmmm, ja mam fioła na punkcie zmechaconych skarpet:) i jedyne jakie są oki, to strerntaler. Mają też rajstopy, ale dośc drogie.
 
Estragon, u nas skarpetki z Pepco marki Pepco są oki. ;)
nie znam tego sklepu, tzn w Krk są podobno 2, ale gdzieś na wygwizdowie, więc tam nigdy nie byłam... wygląda na to, że muszę męża wyciąnąc po skarpetki:d

krewetka u nas mothercare też się nie sprawdziły, w ogóle ostatnio przestałam lubic ten sklep, bo ubranka się masakrycznie rozciągają. Bodziaki zrobiły się szersze niż dłuższe, to samo z bluzeczkami:/
 
oo to jestem zdziwiona bo nasze bodziaki raczej sie wydłużyły i nadal nosimy 6-9 no ale pozatym mam niewiele ciuszków z mothercare bo wyprzedaże w tym roku były kiepskie

a pepco to takie snc?
 
nie cierpie jak bluzeczki,bodziaki robia sie szerokie a krotkie:no:
czassami slono czlowiek placi a i tak wielkie g


chrupcia,aga to ten rowerek ma plastikowe kola?wspolczuje:no:Wiki mial podobny,brrr
 
reklama
Do góry