reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
chrupcia - no było by super ale wiesz nie ma nic za darmo na świecie, głupio by mi było- musiała bym w ratach płacić, no chyba, że i ja nie wytrzymam dźwięku hehe
 
no widzisz, bo to takie kukułcze jajo jest :p nie namawiam Cie. A kasy absolutnie bym nie wzięła. Nie daj boze się okaże, że Tobie też nie pasi i byś mnie klęła.
Piszę szczerze jak jest - uzywany i jak dla mnie dzwiek na betonie powala. Na trawniku, ziemi, dywanie jest jak najbardziej ok. U mnie będzie stać i mnie wk... bo sie o niego będę potykać albo w końcu komuś oddam. A drugi kupie na pewno bo Stasio bardzo lubi jeździć.
Ja dostanę od kolegi w pracy rowerek na cztery kółka taki większy więc uważam, ze sama też komuś znajomemu coś moge przekazać.
 
no właśnie :-) i tym pięknym sposobem wyląduje u mojego wnuczka żeby babunię wk... ;-)
elwi - pogadam z kolegami z roboty bo jak nie przez nich to jakąś przesyłką? nawet nie wiem czy on sie rozkłada. sprawdzę jutro.
 
dziewczyny, czy któraś ma taki:
ROWEREK z miękkimi kołami !! WYPRZEDAŻ ROK 2011! ! (1762188374) - Aukcje internetowe Allegro
albo taki rowerek?
POJAZD TRÓJKOŁOWY DO NAUKI MOTOREK WYPRZEDAŻ LATA (1763027213) - Aukcje internetowe Allegro
nie chcę za dużo na trójkołowca wydawać i zależy mi na 1. miękkich kołach 2. stabilności rączki. Jakieś pomysły?

ten drugi na pewno nie ma stabilnej rączki, MAmy bardzo podobny wizualnie, ale konstrukcję ma praktycznie taka samą i ta rączka "lata" na boki. Jakby dziecko się wywalało na bok z tym rowerkiem to ciezko by bylo utrzymac w pionie.
 
reklama
ten drugi na pewno nie ma stabilnej rączki, MAmy bardzo podobny wizualnie, ale konstrukcję ma praktycznie taka samą i ta rączka "lata" na boki. Jakby dziecko się wywalało na bok z tym rowerkiem to ciezko by bylo utrzymac w pionie.

tak mi się wydawało, że to ta sama konstrukcja co ufo ;-)

wziełam w końcu podobny do tego pierwszego. Sasiadke z bloku obok przydybałam z takim i wypytałam. Zobaczymy...
 
Do góry