reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

pampersy to pampersy reszta to inne pieluchy
tak jak adidasy sa firmy adidas:-)
exactly:))


Dziewczynki, będąc nad morzem zachodziłam do jednej kafejki, gdzie serwowali czekoladę na gorąco. Była przezarąbista. Gęściocha jak nie wiem, jak stygła to jeszcze bardziej gęstniała.
Mam pytanie, czy możecie mi polecić jakąś dobrą czekoladę na gorąco? Ale taką gęstą po zrobieniu. Od razu piszę, że nie mam ekspresu, żeby ją fachowo przyrządzić. Kupiłam ostatnio La Festa, ale fest kit to jest. Kakao...
 
Ostatnia edycja:
reklama
exactly:))


Dziewczynki, będąc nad morzem zachodziłam do jednej kafejki, gdzie serwowali czekoladę na gorąco. Była przezarąbista. Gęściocha jak nie wiem, jak stygła to jeszcze bardziej gęstniała.
Mam pytanie, czy możecie mi polecić jakąś dobrą czekoladę na gorąco? Ale taką gęstą po zrobieniu. Od razu piszę, że nie mam ekspresu, żeby ją fachowo przyrządzić. Kupiłam ostatnio La Festa, ale fest kit to jest. Kakao...



no własnie kakao :/ tez bym sie w gęstwine zanurzyła :p


a w rosmanie u nas puste półki po "bejbidrimach" były po 19,9 i po tych zwykłych............zostały najmniejsze i najwieksze :/ i po co ja tam poleciałam :///
 
Mmmm... ja mam właśnie bitą śmietanę ale nic poza tym. Jutro nadrobię braki. No i chyba tę gorzką czekoladę bym sobie dosłodziła, choć nie ma w przepisie mowy o cukrze.
Dzięki bardzo.
 
Od 16 w Lidlu sa bodziaki na krótki i dlugi rękaw w rozmiarach do 104. Są też inne ubranka dla niemowlat i dzieci - bluzki, spodnie, rajstopki, skarpety
 
reklama
czy był by ktoś zainteresowany kupnem pampersów - pampres 4???
byłam zmuszona mu je kupić i niestety są ciut za małe mimo, że do 18kg no i dzisiaj zauważyłam ze dorian ma od nich całą pupe w chrostach (yy nie wiem jak to się pisze) i nie ma opcji - na pewno ma na nie uczulenie :( :(
 
Do góry