reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Wiecie co z tym nocnikiem to pytam ponieważ parę tygodni temu teściowa kupiła Lence taki zwykły najzwyklejszy nocniczek (szukałam na Allegro żeby Wam pokazać ale nie znalazłam. Kupiła go a Carrefourze może widziałyście).
Problem z nim jest taki, że Lenka nie umie na niego siadać ponieważ z przodu ma dużą głowę misia więc trzeba dać kroka i siąść na niego okrakiem. Niewykonalne.
Jak już ją na nim posadzę, Lenka trzyma się tej głowy i odgina w tył, ponieważ nie ma podpórki na plecy jest jej poprostu niewygodnie chce zejść i też nie może bo dla takiego dziecka ciężko jest stanąć ja jednej nodze, ponieść wysoko drugą i zejść z nocnika. Więc ładnie za niego podziękowałam i powiedziałam żeby do siebie ten nocnik zabrała:/
Moja córcia pierwszy nocnik miała w kształcie foczki, problem był taki jak u was, więc zaczęłam sadzać ją tyłem, tak by pleckami oparła się o głowę foczki. No a później kupiłam zwykły, najzwyklejszy nocnik za jakieś 15-20zł i ten był najlepszy.

Cypek też ma zwykły nocnik (czerwony z Autek), ale ten okazał się niewypałem, bo się troszkę ugina na boki jak Cypek się na nim wierci, więc muszę kupić jakiś inny zwykły, tylko z grubszymi ściankami, żeby się nie wyginały.
 
ja odradzam pampersy rosmanowskie 5 ... masakra.. jak dziecko się zesiura to ma takie kulki waty w pampersie, non stop mu je zminiałam
 
oleśka - problemy z czytaniem ze zrozumieniem w tym wieku :-D wyobrażam sobie Twoją podnieconą minę pt: pampersy za 11,50! :szok::szok:
:-):-)
 
reklama
Do góry