reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Justme, Aga, mam!
1 ostatnią parę 21, bez przeceny, za 99 zł, nie było przecen :/
Justme jak miały być tańsze to mogę oddać, bo pytałam

jak mi wyślesz adres to zaraz na pocztę z Lesławem skoczymy
 
Justme, Aga, mam!
1 ostatnią parę 21, bez przeceny, za 99 zł, nie było przecen :/
Justme jak miały być tańsze to mogę oddać, bo pytałam
no to JustMe5 była pierwsza :-)

Julita my na jesień 21 kupujemy (teraz nosi 20) a te z elefanten nawet mi się ciutke większe wydają, bo ma jedne sandałki 20 i są prawie na styk, a drugie sandałki ma z elefanten też 20 i mają jeszcze ten prawie centymetrowy luz :-)
a byty na zimę na pewno pojedziemy przymierzyć
 
Justme, Aga, mam!
1 ostatnią parę 21, bez przeceny, za 99 zł, nie było przecen :/
Justme jak miały być tańsze to mogę oddać, bo pytałam

jak mi wyślesz adres to zaraz na pocztę z Lesławem skoczymy

Już wysłałam na PW jakby coś! Dzięki jeszcze raz:*

no to JustMe5 była pierwsza :-)

Julita my na jesień 21 kupujemy (teraz nosi 20) a te z elefanten nawet mi się ciutke większe wydają, bo ma jedne sandałki 20 i są prawie na styk, a drugie sandałki ma z elefanten też 20 i mają jeszcze ten prawie centymetrowy luz :-)
a byty na zimę na pewno pojedziemy przymierzyć

Aga, GDYBY się okazało, że 21 jest na styk, albo coś w tym rodzaju, to od razu dam Ci znać:tak: Ale generalnie mam taki sam odbiór tych rozmiarów z Elefantena jak Ty.

Tysia, co do zimowych, to fakt, ciężko, be pewnie będą ocieplane itp, ale na jesień? Wrzesień tuż, tuż można na luzie ogarnąć granicę błędu, szczególnie jeśli już się kupowało buciki danej firmy;-)
 
reklama
Do góry