reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

JUlita ja tez Olikupuje czasami 92 nA JESIEN,ale co sklepto rozmiarowka inna.

ale ogolnie to w tym roku naprawde lipa na wyprzedazach

nataliak fajna cena marynarki:-D:szok:szkoda ze dla naszychg dzieciakow takich przecen nie ma,Olikupilam w zarze plaszczyk chyba z 80 na 50 zl,i co to za wyprzedaz:baffled:

jak tak was czytam jakie rozmiary butow nosza wasxe dzieci to niewiem co myslec,ola maz clarksa 3g czyli 18,5:szok:, i nie sa za male,wiec nie mam pojecia jaki numer moge kupic na jesien:dry:wiec chyba kupie potem w normalnej cenie niz teraz na wyprzedazy a i tak beda zle
 
reklama
u nas kurtki na jesień raczej te z wiosny będą dobre :-)
a co do bucików, to teraz Tomek nosi r. 20 myslę, że na jesień będzie 21 a zima już 22, czy raczej tak szybko nie urośnie nóżka??

kurtki zimowe mamy już zakupione :-)
jedna z 5-10-15 r.86 z rękawiczkami
a drugą od kumpeli dostałam r.92 wraz ze spodniami, czyli kombinezon nie będzie potrzebny :-)
 
My na zimę mamy kurtkę ze spodniami, moja mama kupiła Cypkowi w listopadzie, ale wszystko było zbyt duże, myślę, że teraz przynajmniej na początek zimy będzie ok, a może i na całą zimę starczy.
 
dziewczyny mam na sprzedaż nowy z metką kapelusik 5-10-15
Tomek dostał w prezencie,ale jest za duży, na metce r. 50.
sprzedam za 15 zł już z przesyłką.

DSC05322.jpg


DSC05320.jpg
 
Ja obstawiam ze na zime będzie Aguska chodziła w 86/92. Rozmiar 80 pożegnamy na dobre do końca wakacji. Zreszta bodziaki 80 juz wszystkie odłozyłam. Na razie kurtek zimowych nie kupuje bo nie mam pojecia jaki rozmiar. Zamierzamy kupic komplet kurtka plus spodnie na szelkach i dodatkowo cieńszą kurtkę na wyjazdy samochodem.

Inne ubranka typu bluzy, bluzki, spodnie kupuje 86 na jesień.

Butki rozmiar 22 mamy teraz kupione i maja kilka mm luzu tylko..... Na zimę nie podejmuje sie teraz zgadywac jaki będzie rozmiar....Zresztą "na oko"- bez mierzenia nie podejmuję sie kupować butów
 
U nas, jak już pisałam, jest kurtka jesienna (chyba rozmiar 18-24) i kurtka z zimowa z NEXTa, która co prawda jest na 9-12, ale była wieeelka. Więc albo dobiorę do niej spodnie (w co wątpię, bo z połączeniem brązu z turkusem łatwo nie będzie), albo znajdę coś innego. Butów nie mamy wcale:) ale będzie rozm 21 albo 22 nawet...... Byłam dzisiaj przez chwilę w Deichmannie, chciałam kupić te same mokasynki, które mieliśmy na wiosnę, tylko większe, ale nie było rozmiarów:-/
 
...Babeczki z Wrocławia... macie w pobliżu następujące sklepy:

  • <LI id=poiEntry_1409075 class=poiEntry>54-610 Wrocław
    ulica Graniczna 2a
  • 55-040 Bielany Wrocławskie
    ul. Francuska 6, 55 - 040 Kobierzyce ???
mają tam podobno buty Franka w rozm 21:

półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN

i pewnie mają przeceny:) Dajcie znać, czy gdzieś tam się nie wybieracie.........?:)
 
reklama
Do góry