reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

WOZEK DLA LALEK GONDOLKA GONDOLA TORBA HIT NAJTANI (1693132284) - Aukcje internetowe Allegro

rany, jaki ten wózek wielki. Zresztą opis i funkcjonalnośc prawie jak w prawdziwym wózku..... Gondola 65 cm długości...

a mnie takie cos chodzi po glowie... SMOBY Wózek Maxi Cosi spacerówka QUINNY (1700394201) - Aukcje internetowe Allegro agata ciagle ciagnie do wszystkich zabawkowych wozkow.. ciekawe czy jakby miala takie cos na wyposażeniu pokoju to byłaby zainteresowana.... tylko jakiś taki wysoki ten wózek...
 
reklama
bali: ja to probowalam w sklepie i mnie odstraszyla.... a po co ci gawedziarka?? Leoś świetny gawędziarz...:)

a ja próbowałam w sklepie i mnie zachęciła :-D:-D:-D

Leon z panią w przedszkolu dziś się bawił w 1-2-3-4itd
i koleś wieczorem trenował coś jak sześć dziesięć albo to było cześć dzieci :-D:-D:-D
jeszcze nie wiem :baffled:
 
ja musze miec cos silnie nawilzajacego pod podklad bo mi masakrycznie skora wysycha od wody a znowu mleczkiem nie moge myc bo mi sie po nim blyszczy. antywrinklesy tylko na noc. mam ostatnio faze na roslinne kosmetyki z body shopu i yves rocher.

A próbowałaś zmywać płynem micelarnym? Ja uwielbiam i nic innego już nie kupuję:tak:


Kupiłam Franiowi kalosze- przyapdkiem zaszłam do CCC i były ekstrasowe, czarne w białe dzinozaury!:)
 
reklama
Do góry