reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Nadia ma stópkę rozmiar 21,nosi rozmiar 80 lub 86.Rozmiar 86 nie jest za duży,ale z racji jej szczupłości ubrania w tym rozmiarze "wiszą" na niej,dlatego częściej nosi rozmiar 80,w którym wygląda jak "spod igły".Obstawiam rozmiar 86 do końca roku/zimy.Buciki na jesień ma w rozmiarze 22,na zimę jeszcze nie kupowałam.Na jesień mamy kurtki i płaszczyk w rozmiarze 86,jest jedna 18-24 i na tym koniec.Na zimę kurtkę/kurtki kupię we wrzesniu.
 
reklama
Just ja mam to pod nosem, jutro jadę po mleko i pampersy, jak ustalisz czy są to daj znać na pw

a buciory miesiąc temu kupowaliśmy 21 i miały dobry cm luzu, teraz już palcami dosięga do końca, więc za chwilę wymianka :/
 
Just, ja i tak będę to zajrzę, oblookalam już te buty,
nie sprzątnę Ci sprzed nosa ostatniej pary, bo musiałabym 22 kupić, a ni ma :/
 
bali, jeśli będą po przecenie i jeszcze będzie r. 21 to ja też byłabym chętna na jedną parę :-)
 
Ostatnia edycja:
hehe, niezłe przedsięwzięcie ogólnopolskie widzę się odbywa :-) te butki dla Frania super

Chrupcia- dzięki za namiary na producenta zabawek drewnianych - alternatywy dla boikido, czekamy na kuriera
a i dziś mają przyjść cudne geoxy na jesień dla Tochy- zdecydowanie sklep Bartka internetowy szybciutko reaguje
 
reklama
Do góry