reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

byłam dziś w sklepie DEICHMANN ale nic nie kupiłam, to co mnie się podobało to albo cena nie ta:zawstydzona/y:albo nr buta za mały:-:)-:)-( buuuuuuuuu...........

ale kupiłam Mai sweterek rozpinany i bluze rozmiar 92, bo sukcesywnie chce jej kupić ubranka na jesień...

a nie ukrywam ze te bardzo się mi podobają:)


półbuty dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN

Julita, sliczne ubranka:tak: A buty z Deichmana widziałam na żywo, ma je teżLenka Nataliak, a Franek miał ich "męską" wersję na wiosnę, teraz niestety będą już za małe:-/

W Portugalii odkryłam super sklep: Jacadi Paris - Vêtements pour enfants de 0 à 12 ans, chaussures, puériculture et liste de naissance, akurat mieli wyprzedaże, więc trochę z mamą poszalałyśmy:) Zakochałam się też w tych butkach:

Mocassins en nubuck foulonné - Chaussures basses - Chaussure - Jacadi

Derby semi-montantes en nubuck - Tennis - Chaussure - Jacadi

ale nie było rozmiarów:-/

Czy któraś z Was wie gdzie w Białym są warte 'zwiedzenia' galerie handlowe? Jedziemy teraz na tydzień do Zambrowa i wybierzemy się z małżem i Majką na cały dzień do Białego to może bym jakieś wyprzedaże przy okazji zahaczyła...:)

Zara i H&M: Alfa Centrum Białystok :: Start
 
reklama
Ciuchy??:-D Nieeee... bo głównie mama mu kupowała. Ja kupiłam mu szorty i koszulę Hilfigera na sale'ach w El Corte Ingles. Ale na upartego moi rodzcie są tam jeszcze tydzień:tak: Więc wiesz, da się ogarnąć, jakby coś;-)
 
Jestem "królową przecen". W KappAhlu kupiłam dziecku 2 bodziaki i spodnie dresowe- wszysto w normalnych cenach:eek:

...aaaaleeee.. kupiłam słodkie ubranka mojej przyjaciółce, która ma lada moment urodzić bliźniaczki: 2 sweterki na 3 m-ce i spodnie i spódniczkę-ogrodniczkę, żeby miała do wyboru:) Jakie to wszystko malusie i słodkie....!!
 
Bida. W GM w dzieciowej Zarze marnie, tzn. marnie jeśli chodzi o chłopaków i jakąś większą rozmiarówkę. 80% to ubrania dla dziewczynek... W KappAhlu też nic nie widziałam, w Okaidi na 2 latka było trochę spodni, ale tego akurat u nas dostatek;-) Jestem mega zadowolona, że Franek nie wyrósł z kurtki którą nosił wiosną, na jesień będzie idealna:)
 
Ja dziś,a raczej wczoraj tez byłam na szopingu.W zarze słabo,żadnych konkretów,więcej dla Julki kupiłam,Nadii dzinsy rurki,ale z nowej kolekcji,za to sobie świetną różową spódnicę,za 1/3 ceny.w mothercare też już przebrane,kupiłam po kilka par skarpetek dla dwóch dziewczyn,bieliznę Julce,jakieś drobiazgi,za to sobie w innych sklepach kupiłam dwie marynarki,w mango dzinsy i sukienkę,a w ogóle to chciałam głownie kupić sobie torebkę:eek:ale może następnym razem.Na razie robię sobie 2 tyg. bez sklepów:dry:
Co do wyprzedaży w Londynie ja jestem umówiona z koleżankami na wyprzedaże po Świętach Bożego Narodzenia,dlatego nigdzie się wtedy nie wybieram.Mam nadzieję,że pomysł wypali,bo cały rok się szykuję:tak:
 
Chrupcia wyprzedaze juz sie zaczely,w niektorych sklepach beda do sierpnia,ale wrzesien to juz nie jest miesiac na wyprzedaze:-(
nie czekaj na meza tylko wpadaj do mnie teraz:-)za tydzien beda w next:tak:

Agnieszko poswiateczne sa super bo wszystkie zaczynaja sie w Boxing Day,a nie tak jak teraz w zaleznosci od sklepu.
w zeszlym roku kupilam kolezance spodniczke skorzana za 1£ przeceniona ze 100.miala zepsuty zamek,krawcowa jej to zrobila za 7 zlotych:tak:
 
Chrupcia wyprzedaze juz sie zaczely,w niektorych sklepach beda do sierpnia,ale wrzesien to juz nie jest miesiac na wyprzedaze:-(
nie czekaj na meza tylko wpadaj do mnie teraz:-)za tydzien beda w next:tak:
Uuu to lypa... tak szybko to my sie nie zorganizujemy :-( no nic jakos nie mam szczescia, jeszcze ani razu na wyprzedaze nie trafilam...

Dziewczynskie ruszofe łózka:
NAJPIĘKNIEJSZE ŁÓŻKA ! MATERAC GRATIS!! 11 WZORÓW! (1695279503) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Dobrze, że moja córcia nie widziała tych łóżek, bo by mi żyć nie dała przez to łóżka z jednorożcem. Ona kocha wszystko co z jednorożcami, pagazami i dinozaurami. A sensu kupować jej takiego łóżka nie ma skoro łóżko ma długość 144, a ona ma 134.

te są fajne, sama bym chętnie w takim spała ;-) http://allegro.pl/lozko-lozeczko-auta-policja-materac-gratis-i1700363564.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry