reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
wiolan - butki śliczne, a z tymi geoxami mam zagwozdkę, bo nie wiem jaki rozmiar brać, czy 22 czy 23, teraz Tocha ma sandałki z Bartka w rozmiarze 21 i jest 7 mm luzu,
Julita - no widzę, że zakupy udane, płaszczyk uroczy :-)
 
wiolan - butki śliczne, a z tymi geoxami mam zagwozdkę, bo nie wiem jaki rozmiar brać, czy 22 czy 23, teraz Tocha ma sandałki z Bartka w rozmiarze 21 i jest 7 mm luzu,
Julita - no widzę, że zakupy udane, płaszczyk uroczy :-)

wzielabym 22.. zreszta agacie tez taki wzielam.. geox ma troche wieksze butki niz tradycyjna rozmiarowka... a wiadomo ze cieple rajtuzki wchodza w gre...


fajny wynalazek:
http://www.fabrykawafelkow.pl/dla-d...-siedziska-samochodowego-w-jednym-trunki.html
 
Ostatnia edycja:
julita my mamy te buty z deichmanna co dałaś linka do nich i świetnie się sprawują :tak:

to widzę, że tylko moje dziecko jeszcze w rozmiarze 80 śmiga?? :p płaszczyk na wczesną jesień jej wczoraj kupiłam w rozmiarze 86...
 
moja dopiro w 80 weszla,,, takze spoko marzena...:p


:-) bo już myślałam że może ja jej za małe ubranka nakładam...w sensie nie lubię jak dziecko ma podwijane spodnie, rękawy od bluzek i body wiszące w kroku :p dla mnie ubranka na małej mają leżeć jakby były na nią szyte :p:p:p:p

julita płaszczyk super :tak: my mamy podobny czerwono-malinowy z c&a :)
 
Ostatnia edycja:
:-) bo już myślałam że może ja jej za małe ubranka nakładam...w sensie nie lubię jak dziecko ma podwijane spodnie, rękawy od bluzek i body wiszące w kroku :p dla mnie ubranka na małej mają leżeć jakby były na nią szyte :p:p:p:p

julita płaszczyk super :tak: my mamy podobny czerwono-malinowy z c&a :)

też nie lubie za dużych ubrań, ale czasami jest tak że nie da się przewidzieć ...

a no i moja Maja chyba największa dziewczynka na majówkach;)
 
wzielabym 22.. zreszta agacie tez taki wzielam.. geox ma troche wieksze butki niz tradycyjna rozmiarowka... a wiadomo ze cieple rajtuzki wchodza w grel
dzięki wiolan, pomogłaś mi podjąć decyzję, wzięłam rozmiar 22

Tosia póki co też raczej nosi 80, czasem nawet ubranka w tym rozmiarze bywają za duże, Tosia jest dość szczupła (ostatnia jej dieta doprowadza mnie do szału) i wydaje mi się, że zima będzie w rozmiarze 80/86 a przyszłe lato 86/92.
I powiem Wam, że do tej pory nie miałam nietrafionych ubrań dla niej, w sense, że ubranka jakie kupowałam z wyprzedzeniem zawsze się sprawdzały i trafiały w sezon
 
Julita, pierwsza bluza jest super ;) oglądałam ostatnio taką sama tylko chyba turkusową, ale jakaś duza mi sie wydała i stwierdzilam ze musze z Aguską sie do sklpeu przejsc.
Nasze dziewczyny chyba podobne rozmiarowo są ;)
 
reklama
Do góry