reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Ostatnia edycja:
reklama
Julita myślisz, że Maja będzie na jesieni już w 92 chodziła? Bo ja to się nastawiam pociągnąć na 86 przez zimę. Jak tak patrzę po dzieciach znajomych, to od roku ta rozmiarówka się trochę zatrzymuje. Np. Jasiek nosi rozmiar 86, a koleżanki córeczka - 2,5 roku rozmiar 92, przy czym jest uważana za na prawdę duże dziecko - wysoka, niejedna osoba daje jej 4 lata.
 
ja tez Agusce takie cieplejsze rzeczy 92 kupuje. Teraz większość na 86, spodnie/legginsy tylko 80. Zreszta jak patrze na bluzy, bluzeczki,kurtki to 86 i 92 niewiele się różnia. Ale juz spodnie 86 i 92 są znaczne róznice w długości. Akurat teraz jest taki etap ze dzeciom rosna przede wszystkim nogi, a kadłubek juz mniej.

Zresztą, ja nie lubie jak coś na Aguske jest przymale i nie wciskam jejw ciuchy na siłe. A wiem ze sa osoby co tak robią (sama mam co najmniej 2 takie koleżanki), No i one sie chwalą ze roczne dziecko 12 kg w rozm 80 chodzi.....szczegół że guziki az strzelaja....

Julita, wrzuc co fajnego kupiłaś. W reKidsie te zakupy? Bo ja tez ReKidsa mam u siebie i to chyba najsensowniejszy sklep dziecowy jaki mamy.
 
Ostatnia edycja:
No nie wiem, czas pokaże jaki rozmiar będzie. Ja się nie przejmuję, bo i tak nic na wyrost nie kupuję, od rozmiaru 86 wszystko na bierząco. Już mam trochę ciuchów nie trafionych rozmiarowo w porę roku, więc uznałam, że taniej mnie wyniesie kupić aktualny rozmiar w normalnych cenach, niż nakupować na wyrost trochę taniej i później nie używać.
 
Czy któraś z Was wie gdzie w Białym są warte 'zwiedzenia' galerie handlowe? Jedziemy teraz na tydzień do Zambrowa i wybierzemy się z małżem i Majką na cały dzień do Białego to może bym jakieś wyprzedaże przy okazji zahaczyła...:)
 
Julita myślisz, że Maja będzie na jesieni już w 92 chodziła? Bo ja to się nastawiam pociągnąć na 86 przez zimę. Jak tak patrzę po dzieciach znajomych, to od roku ta rozmiarówka się trochę zatrzymuje. Np. Jasiek nosi rozmiar 86, a koleżanki córeczka - 2,5 roku rozmiar 92, przy czym jest uważana za na prawdę duże dziecko - wysoka, niejedna osoba daje jej 4 lata.

Lenkaa moja Maja teraz chodzi w ubrankach 86 i niektóre body, właśnie z rekidsa są już na nią na styk więc myśle ze jesień i spokojnie zimę 92 będzie dobre, ale rozmiary są różne więc nie ma się co sugerować. Na metkach tych ubranek pisze 92 1,5-2 lata.

Tysia jak znajdę chwilkę to zrobie zdjęcia i wstawie.
 
reklama
Do góry