reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

NATALIAK - bardzo dobra cena za te buciki i nieźle wygladają. Chyba wezme dla Staska bo nasze pieski juz sa tak ściurchane, że wstyd nawet po domu je nosic... Tylko dla chlopca nie widze fajnych wzorów
:-( Te niebieskie beda czarne po tygodniu...

a sandały wreszcie chyba znalazłam :-)

wogóle te butki są super, szkoda, że wszystkich w Polsce nie ma..
Baby Shoes from Rileyroos
 
reklama

O właśnie, właśnie, juz kilka razy miałam wrzucić pytanie o nie. Zaraz zamówię:tak:

NATALIAK - bardzo dobra cena za te buciki i nieźle wygladają. Chyba wezme dla Staska bo nasze pieski juz sa tak ściurchane, że wstyd nawet po domu je nosic... Tylko dla chlopca nie widze fajnych wzorów
:-( Te niebieskie beda czarne po tygodniu...

a sandały wreszcie chyba znalazłam :-)

wogóle te butki są super, szkoda, że wszystkich w Polsce nie ma..
Baby Shoes from Rileyroos


Nasze skórzaki też już letko starte:tak: A sandały fajoskie, podoba mi się wzór "Will"

no sory, grzybem dziecka za młodu nie obdaruje :p

Hhahahahahhahaha:-D:-D:-D Ja tez nie:-p


Fajne bajki chyba:

http://bajkizbajki.pl/?ksiazki,1
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny dlaczego nie chcecie bucików za kostkę, naprawdę to ważne.


my dzisiaj kupiliśmy doriankowi sandałki, w addidasie nie pytajcie ile daliśmy, ale były to jedyne buty które objęły szynę. tak się cieszę, że coś znaleźliśmy :) nie są może piękne bo trochę pstrokate turkus z niebieskim ale PASUJĄ :)
 
dziewczyny dlaczego nie chcecie bucików za kostkę, naprawdę to ważne.


my dzisiaj kupiliśmy doriankowi sandałki, w addidasie nie pytajcie ile daliśmy, ale były to jedyne buty które objęły szynę. tak się cieszę, że coś znaleźliśmy :) nie są może piękne bo trochę pstrokate turkus z niebieskim ale PASUJĄ :)
Elwira super:) najważniejsze że pasują Doriankowi:) pokażesz jakie?:)
 
nataliak - nie zgodzę się, dzieci mają tendencję do koślawienia stópek czy zdrowe czy nie, rozmawiałam na ten temat z naszym ortopedą. wypowiada się na ten temat o którym mam pojęcie. a z tymi rączkami nie wiem do końca. I nie mam zamiaru się tu przegadywać. Mówię co wiem. Może patrze tez przez to, że wiem jak wyglądają koślawe nogi i jak potrafią utrudnić dziecku chodzenie. Gdyby mnie ktoś pytał o rade na pewno bym namawiała na takie buty
 
reklama
Do góry