reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Strega my mamy te spodnie- one zą z zeszłej kolekcji :-p tzn nasze różnią się tym, ze jeszcze jakiś napis mają czy coś, ale fason i te podpinki są takie same :-)
mamy właśnie beżowe, i są extra ;-)

Krewetka, jeśli nie zależy Ci tak bardzo na spodniach, to ja bym odesłała i tyle :-p
 
reklama
ja dzis nabyłam dla małej chusteczkę na główkę taka z "daszkiem" i sandałki:)

krewetka to ci podnieśli cisnienie.....
 
c.d

"
Witam,
Chyba dziury w całym Pani szuka.
Jeśli coś Pani nie odpowiada to proszę odesłać spodnie wraz z paragonem listem poleconym za 6,20 zł.
Zwrócimy Pani wpłaconą kwotę + 6,20.
Pozdrawiam,"


odesłać im?

a mialam im napisac ze musze doliczyc VAT i musza mi oddac 10,50
boshhe, jak ja bym tak klientowi odpowiedziała, to by mnie szef na zbity pysk wyrzucił:baffled:

Ciebie, jako klienta nie obchodzi fakt, że oni muszą płacic podatki. Jeśli w aukcji wyraźnie było napisane, że paczka, to ewidentnie zarabiają wysyłając listem. Ja bym odesłała, niech zwrócą kasę, a Ty wystaw im negatywa.
 
krewetka co za ludzie:wściekła/y::angry: tylko żeby nie było ze Ty im odeślesz a kasy nie oddadzą:baffled:
strega, aga tez mamy te spodenki:tak: nie wiem z którorocznej (jest w ogole takie slowo?;-):-))kolekcji bo dostaliśmy spadkowe ale sa super:-)
 
moje zabawa z allegro trwa nadal, dzis zadzwonila baba ( do meza bo taki jest telefon podany) i go zwymyslala ze ma konto zablokowane bo nie ma wplaty , itd, oczywiscie minelo 2 tyg od licytacji, nie zaplacila a allegro juz mi zwróciło prowizje, normalnie kosmos......
 
w Pepco zakupiłam dzis małej krótkie spodenki fajne bawełniane. Po 7.99 za szt. Tylko trzeba przegladać bo są ciensze, grubsze, niektore widac ze pierwszego prania nie przetrzymają, ale niektóre niezle wygladaja.

Poza tym są ekstra spodnie jasne, na letnie zimniejsze dni ale kosztuja 29.99 - drogo jak na pepco, ale wygladaly solidnie. Znajac mnie to jutro pojde kupic ;/
 
reklama
Do góry