reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

zadnej się nie podoba czy juz za mała???ta bluzeczka będzie i na wasze szkraby???
 
reklama
julita mnie sie baaardzo podoba, ale sie obawiam jednak ze rozmiar 80 moze byc już maławy dla Agaty... dlugo sie zastanawialam nad nią...:rofl2: no ale zwlaszcza naciaganie przez głowę może byc dodatkowo u nas utrudnione...:cool::cool:
 
ja nistety musze kupowac z ola albo tam gdzie sie da wyienic bo z czapkami dla moich dzieci mamproblem zawsze
 
dziewczyny moja kuzynka pozbywa się mebli, jest to komplet mebli dzieciowo młodzieżowych, w bardzo dobrym stanie. jasne drewno z niebieskim. On chcę to za jakieś grosze może któraś ma kogoś kto chciał by urządzić dziecku pokój a go nie stać. spróbuję coś znaleźć podobnego na necie a jak ktoś był by zainteresowany to zrobi zdjęcia.
 
a ja tak z innej bajki... ale teraz zacznie sie chodzneie do sklepow i dzieci juz nie beda juz chcialy siedziec biernie w spacerowkach a pchac wozek i sklepowy i spacerowke i miec tylko 2 rece ... to ciezko wiec do do sklepu polecam wkladke do wozka sklepowego...cos w tym stylu ale nie w ntej cenie oczywiscie ale nie moge znalezc mojego
Pokrowiec na wózek sklepowy (1587102277) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ja dostalam od kogos w prezencie..i nie kosztowala wiecje niz 10€ Jak to wpadlam kiedys na jakis artykul,ze wozki sklepowe sa brudniejsze od toalet publicznych.

Wózki sklepowe są brudniejsze niż toalety publiczne
Ja unikam hipermarketow jak ognia...ze wzgledu,ze moj Mateusz jest jak gabka wylapuje z powietrza wszystkei zarazki i wirusy...ale jak jeszcze szlam z nim na zakupy i nie mialam mojego wozka to wkladalam wkladke z safty 1st i mialam pewnosc ze mi nie lizal wozka..na ktorym opieraja rece wszyscccccccccccy
 
Ostatnia edycja:
zawsze w hipermarketach wyglądam jak cygan- obładowana zakupami. Jako, że nie ma szans na pchanie spacerówki i wózka jednocześnie, to zawalam dziecię zakupami. W zeszłym tygodniu znowu pobiłam swój rekord- 30 słoiczków+paczka pieluch+6 pak chusteczek nawilżanych+ 4 kaszki+ 4 humany i jakieś kosmetyki z rossmana. Wszystko pomieściłam w wózku i na dodatek jechałam przez pół Krakowa autobusem.

Wkładka fajna sprawa, ale chyba po każdym użyciu trzeba to to prac, bo inaczej nie spełnia swojej roli? Lepszym rozwiązaniem są chyba płyny dezynfekujące? Chociaż nie wiem czy jest sens, skoro moje dziecko i tak zjada WSZYSTKO co leży na ziemi. Wczoraj w piaskownicy dorwał ususzone gówn..o ptasie i się nim bawił:/
 
reklama

wow sa superek.....chyba zamowie dla mojego na jezien jako kapcie...
teraz chodzi w skarpetkach z abs..kupilam cieniutkie z ABS, bo stwierdzilam, ze nie bede meic jednych skarpetek po domu a drugich do butow..ale jednak zmieniam zdanie i chodzic w butach w skrpecie z gumkami na stopie jest niewygodne dla dziecka to raz a dwa skarpetki do chodzenia bez butow brudza sie i brudza pozniej srodek buta....oj potrzebowalam chyba meisiaca zeby do tego dojsc heheh
 
Do góry