reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
justme5 fajne buty, tyle że ja sobie mogłabym w nie co najwyżej dużego palca wsadzić :p mam rozmiar 40/41 :D mam nadzieję za to że mój dzieć zaprzestanie na jakimś 38/39 :p

BTW. kupiliśmy dzisiaj z małżonem Nadii sandałki w ccc i nie wiem teraz czy dobrze. Nie wiecie jakie są opinie o tych bucikach dziecięcych? zapiętka sztywna, podeszwa ok ale mam jakieś mieszane uczucia...
 
Ostatnia edycja:
chrupcia aż dziwne, a w zeszłm roku też był dobry??my mamy wiosenne czapki z h&M rozmiar 62/68 ;-)
to jaki obwód główki ma teraz Stasiek?

aga - 43 cm. W zeszłym roku był luźny a teraz nie zakrywa uszu ale spoko siedzi na głowie (jak Stachu go nie sciąga of course)

jak któras ma jakis fajny kapelino za mały to my moze odkupimy :-)
 
kurcze, troche sie wkurzylam, kupilam sobie na allegro spodnie, w opcji tylko wysylka paczka, wiec tak wybralam, a oni mi wyslali listem poleconym, ktory oczywiscie jest tanszy ( nie wspominajac ze ta przesylka szla tydzien):wściekła/y:
 
taaa, napisalam, to dostalam odpowiedz ze paczka kosztuje 11zl+23% VAT. a co mnie obchodzi ile kosztuje, skoro na aukcji wystawili wysylka paczka to tak powinni wyslac a nie listem:wściekła/y:, za wysylke zaplacilam 10,50 a dostalam listem za 6zl :wściekła/y: nie wkurzalabym sie tak, gdyby od razu napisali ze list polecony 10,50- po protu bym tam nie kupila
 
reklama
Do góry