reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

Estragon sporo tych zabawek dostaliscie,chyba czesc pochowalas bo Karolek nie bedzie wiedzialczym sie bawic
taaa, mamy 3 pudła mniejszych zabawek i codziennie jest inne wyciągane. Dzisiaj siedział ze 20 minut wyciągając te zabawki każdą dokładnie oglądał i mruczał przy tym jak kotek:)))
 
reklama
eeejj no, Karolek też nie ma fury i właściwie gdyby nie moja siostra, to nie miałby tego tyle. Praktycznie wszystkie najdroższe zabawki jakie ma moje dziecko są od niej.
 
A zabawki typu zatyczka od niekapka, łyżka, plastikowa butelka też się liczą? Jeśli nie to Kuba nie ma nawet 20 sztuk zabawek:baffled: Już nie będę mieć oporów żeby mu coś kupić przy każdej okazji:-D
 
Mój Cypek najlepiej bawi się: paczką chusteczek higienicznych, plastikowymi kubeczkami, drewnianą łyżką, pustymi butelkami po napojach, płytami cd, popsutą myszką, klawiaturą i padem od ps2, pilotami od tv lub dvd, opakowaniem od kremu do rąk, pudełeczkiem po kremie Bambino, pampersem (oczywiście czystym), itp.

Przyzwyczajony jest też do bawienia się telefonem komórkowym (stara, zepsuta, rozkładana Motorola) i wczoraj zawinął tacie jego komórkę i schował do skrzynki między grzechotki, tak, że nikt tego nie zauważył. Szukaliśmy telefonu ładnych parę minut, zadzwoniliśmy na tel i poszukiwaliśmy gdzie dzwoni, jakie było nasze zdziwienie, kiedy zlokalizowaliśmy gdzie jest telefon.

Ostatnio zabawki poszły w odstawkę i mały najczęściej bawi się talerzykami, łyżeczkami i kubeczkami. Miesza w nich, przekłada, rośnie mały kucharz ;-)

Cypcio ma 1 dużą skrzynię zabawek, małą skrzynię grzechotek i 2 skrzynie pluszaków (część odziedziczył po siostrze).
 
Ostatnia edycja:
moj najnowszy nabytek :D

img6404wv.jpg

superowa,zdradx za ile?
 
reklama
prezent dla Jaśkowego załatwiony. Ostatecznie kupiłam takie jeździk

WIELOFUNKCYJNY JEŹDZIK 9-36KG-WSIADAJ I JEDZIEMY (1589075196) - Aukcje internetowe Allegro

Nie wiem jak wyjdzie opcja spacerowa z rączką, pewnie okazjonalnie, bo po ulicach z nim tym jeździła nie będę, trzeba będzie wyprawę do parku robić. Ewentualnie może babcia go będzie tym czasem powozić. Ostatecznie może zostać wersja jeździka do odpychania, więc nie będzie grat stał w kącie. Najbardziej mnie skusiła ta możliwość podłączenia mp3, bo Jasiek uwielbia muzę i można zmieniać, a nie ciągle te same melodyjki
Straszny mętlik miałam po waszych ostatnich wpisach o jeździkach :no:
 
Do góry