reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ma 6-cioro pradziadków i jedną praprababcię, więc się uzbierało:)

oddaj chociaż jedną prababcię:p
mój ma już tyko samych dziadków:)

Wczoraj Filipkowi na urodziny kupiliśmy od chrzestnego piaskownice:) Mieli kupić rowerek, ale stwierdziliśmy że rowerek to może później, bo teraz średnio się przyda, a dzięki piaskownicy będzie miał zajęcie w ogrodzie:) Myślałam jeszcze o huśtawce do ogrodu.
 
reklama
Estragon tosz Karolek worek prezentów dostał!! a u nas GAbi ma tylko jedna babcie i dziadka moich rodziców :( ale dają rade...
własnie chrzestna dzwoniła co kupić Gabi...pytała czy zainteresowana lalkami to ja jej że nie bardzo narazie że ma 2 gadajace nowe w pudełkach i się nie bawi ...ale coś czuje ze i tak kupi jej ta lalkę...do wyboru jeszcze było coś do bujania..na biegunach( wolalabym juz to)
 
Dorian ma dwie babcie+trzecia przyszywana (żona ojca k), dwóch dziadków +trzeci przyszywany (mąż mamy), trzy prababcie, i dwóch pradziadków. Ale Dorian ma kontakt tylko z moją mama i jej mężem, z moją babcią i dziadkiem, z mamą K, z ojcem już nie będzie miał (kawał gnoja) więc automatycznie z jego żoną też. babcie K widział Dorian 4,5razy a dziadka K. 1 !
z moim ojcem zero kontaktu mam, jedynie szkoda mi mojej babci, bo mieszka kawał drogi i nie ma możliwości widzieć Dorianka.
 
Estragon sporo tych zabawek dostaliscie,chyba czesc pochowalas bo Karolek nie bedzie wiedzialczym sie bawic
 
reklama
Do góry