reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

nie ejstescie same co do prezentu...ale wiecie ja pomyslalam że dostanie od nas 9 maja albo 10 ponieważ bede wiedziala co dostanie od gości po co jej dwie takie same rzeczy np. a tak to bede wiedziala czego potrzebuje...
 
reklama
My już prezent kupiliśmy, leży schowany w szafie. Cypcio dostanie od mamy i taty wielkiego pluszowego misia w bluzie z kapturem :-), po urodzinach wkleję fotkę misiaka, bo teraz jest poowijany, żeby się nie zakurzył, więc nie będę już go rozwijała.
 
afi a musicie coś teraz kupować?
my chyba nic nie kupujemy, choć kupiłam Tomkowi kilka książeczek z wierszykami, ale nie musi to być koniecznie na roczek, robicie przyjęcie, torst, goście, Jagoda z pewnością dostanie sporo prezentów :-)
 
My kupujemy Majce w prezencie huśtawkę taką do domu, montowaną w suficie :) Natomiast co dostanie od reszty gości to nie mam pojęcia, bo każdy już niby ma pomysł ale nie chcą psuć niespodzianki ;)
 
Muszę wybrać Cypciowi jakiś prezent na roczek od pradziadków, dają kasę i coś trzeba kupić, przeglądałam allegro i znalazłam coś takiego QUICK SMART - JEŹDZIK 4 KOŁA - odpychacz- ŻÓLTY (1588296752) - Aukcje internetowe Allegro zastanawiam się czy warto w coś takiego zainwestować? ;-)
a po co wam kolejny, skoro jeden już ma:confused:
chyba, że macie ogromne mieszkanie...

Mój dostał na roczek od nas jeździk i klocki aktywne fp, od mojej siostry tor wyścigowy z fp, stolik edukacyjny chicco i ubranka, od mojej mamy piramidkę z fp i ubranka, od chrzestnego ubranko i piłkę, a od pradziadków (wszystkich:p) dostał kasę, za to kupiłam troszkę ubranek na lato i kupuję piaskownicę, zjeżdżalnię, basen (chociaż tu się już zdeklarowała moja siostra), namiot i huśtawkę, coby chłopak na wakacjach się nie nudził;). Zostanie jeszcze częśc kasy, więc dołożymy i kupimy fotelik samochodowy.
 
a po co wam kolejny, skoro jeden już ma:confused:
chyba, że macie ogromne mieszkanie...
Chciałam go kupić, żeby Cypcio jeździł nim po dworze, a tym co już ma by jeździł po domu. Roweru w tym roku nie kupujemy, bo nie ma sensu, więc taki jeździk, by mu służył jako rowerek. Jest mały więc można włożyć go do wózka i zabrać np. na plac zabaw. Z resztą sama nie wiem, jeszcze się zastanawiam, do urodzin jeszcze 20 dni, więc mam czas na wybór, a ten jeździk, to na razie jedna z opcji prezentu. I dlatego pytam się Was co o nim sądzicie, czy warto kupować.
 
estargon - łooo to sporo tej kaski musiał dostać :D

Dorian dostał już pchacz/ jeździk i hustawkę do futryny za 20zł :)
 
hmm... Jagoda ma urodziny w sobotę a ja jeszcze nie mam prezentu... :/ z tego namiotu w końcu zrezygnowałam, bo ogarnęły mnie wątpliwości... :/ miałam to załatwić dzisiaj jak mała będzie w żłobku - pojechac do dzieciowego sklepu i coś wybrać - ale wyszło jak wyszło... :/

życie jest do kitu.. w dodatku do Oleski sie nie mogę dodzwonić... prrr.. ;) :p
Afi - a może coś takiego, ja kupuje Tochaczowi własnie taki stolik
BOIKIDO STOLIK do NAUKI LICZENIA 4w1 2025 Kurier13 (1581470773) - Aukcje internetowe Allegro
chyba Chrupcia taki ma, tak mi sie przypomniało

a i dodatkowo jeszcze "flet" kupuję
BOIKIDO Mój Pierwszy FLECIK DREWNIANY jakosc 5010 (1596620191) - Aukcje internetowe Allegro
bo Tocha uwielbia dmuchać w przedmioty
a sprzedawca jest w Łodzi więc koszty przesyłki jeszcze odejdą :-)
 
reklama
Mój dostał na roczek od nas jeździk i klocki aktywne fp, od mojej siostry tor wyścigowy z fp, stolik edukacyjny chicco i ubranka, od mojej mamy piramidkę z fp i ubranka, od chrzestnego ubranko i piłkę, a od pradziadków (wszystkich:p) dostał kasę, za to kupiłam troszkę ubranek na lato i kupuję piaskownicę, zjeżdżalnię, basen (chociaż tu się już zdeklarowała moja siostra), namiot i huśtawkę, coby chłopak na wakacjach się nie nudził;). Zostanie jeszcze częśc kasy, więc dołożymy i kupimy fotelik samochodowy.

To się Karolek obłowił!!!!:szok:
 
Do góry