reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Aga, u mnie w domu zawsze na urodziny był prezent i mimo że mała na okrągło coś dostaje, to najwyraźniej rodzice zaszczepili mi tą tradycję ;) i już kupiłam :)

Malina, ten stolik boikido też chce kupić Jagodzie, ale może następnym razem. najpierw podpytam was czy sie sprawdza ;P
 
Muszę wybrać Cypciowi jakiś prezent na roczek od pradziadków, dają kasę i coś trzeba kupić, przeglądałam allegro i znalazłam coś takiego QUICK SMART - JEŹDZIK 4 KOŁA - odpychacz- ŻÓLTY (1588296752) - Aukcje internetowe Allegro zastanawiam się czy warto w coś takiego zainwestować? ;-)
Podoba mi się, może też taki sprawię Jaśkowi...

Chrupcia - a Prezes nie jest zainteresowany tym stolikiem teraz? wprawdzie w opisach jest to zabawka 18m+, ale pomyslałam, że Tochę zainteresuje już teraz
Fajny ten stolik:)

Ale mi dajecie natchnienie do prezentów:DD
 
no i teraz nie wiem co zrobię jak w niedziele bedzie chłodno, przygotowałam Mai sukienkę z krótkim rękawem a teraz tak myślę ze my mamy same bluzy i teraz muszę kupić jej sweterek rozpinany...
Jak dziś popatrzyłam po sklepach a byłam w 3 to najtańszy 48zł:(

hmmm, u nas w takich zwykłych sklpeach sweterki po 25-30 zl są. Wzory pozostawiaja wiele do zyczenia zwykle ale da sie cos xzasem wyhaczyc fajnego.
A może zamiast sweterka bodziak na długi rekaw pod spód? Bedzie pasowac?

Nataliak-ekstra ta bluza ;)

Powaliły mnie wasze listy prezentów - wow!!!! Agusia ma 4 pudła zabawek, z czego my kupilismy jej dosłownie z 5-7 szt, reszta to prezenty ;) Do tego cała półka ksiazeczek - to juz moja zasluga. Ale zwykle to zabawki po kilka - kilkanascie zl. Nikita - ilosc zabawek nie swiadczy o tym czy dziecko ma sie czym bawic czy nie. Ja kupuje małej niewiele zabawek, ale staram sie zeby były róznorodne i rozwijajace wyobraznie i sprawnosc. Aktualnie od dluzszego czasu hitem absolutnym sa kubeczki z IKEA - 6 zl chyba kosztowa\ly, a mala potrafi sie nimi pol godziny bawic.
 
Powaliły mnie wasze listy prezentów - wow!!!! Agusia ma 4 pudła zabawek, z czego my kupilismy jej dosłownie z 5-7 szt, reszta to prezenty ;) Do tego cała półka ksiazeczek - to juz moja zasluga. Ale zwykle to zabawki po kilka - kilkanascie zl. Nikita - ilosc zabawek nie swiadczy o tym czy dziecko ma sie czym bawic czy nie. Ja kupuje małej niewiele zabawek, ale staram sie zeby były róznorodne i rozwijajace wyobraznie i sprawnosc. Aktualnie od dluzszego czasu hitem absolutnym sa kubeczki z IKEA - 6 zl chyba kosztowa\ly, a mala potrafi sie nimi pol godziny bawic.

Zdecydowanie nie świadczy- Francisław najlepiej się bawi w marudzenie:-p
 
jak tak Was czytam to widze ze Lilka ma najmniej zabawek, 1 nieduże pudło

i bardzo dobrze, ponoć 12 sztuk zabawek dla dziecka do jest max..
u nas Tomek nie powinien mieć większej ilości, bo nie może sie skoncentrować, dlatego na widoku ma ze 3-4 zabawki, raszta schowana, no i masa ksiązeczek, bo uwielbia ksiązeczki

Malina kubeczki z ikei masz na mysli te co taką ala rakietę tworzą po złożeniu ;-) u nas to jest hitem ostatnio :D
 
reklama
i bardzo dobrze, ponoć 12 sztuk zabawek dla dziecka do jest max..
u nas Tomek nie powinien mieć większej ilości, bo nie może sie skoncentrować, dlatego na widoku ma ze 3-4 zabawki, raszta schowana, no i masa ksiązeczek, bo uwielbia ksiązeczki

Malina kubeczki z ikei masz na mysli te co taką ala rakietę tworzą po złożeniu ;-) u nas to jest hitem ostatnio :D
a dokładnie te :-)
 
Do góry