reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
martina mój ostatnio boi się piorącej pralki, tzn patrzy przez chwilę, a potem ucieka.. hmm
 
martina mój ostatnio boi się piorącej pralki, tzn patrzy przez chwilę, a potem ucieka.. hmm


mój jak włączam pralkę to też trzyma się mnie kurczowo:-) ale potem już obserwuje jak się bęben kręci:-) Natomiast najlepiej lubi bawić się jak pralka nie chodzi, wystarczy otworzyć mu drzwiczki i dziecka nie ma, wkłada, wyciąga pranie, zamyka, otwiera:p rośnie mi pomoc domowa :p (tak to sobie tłumacze:p)
 
reklama
nikita- ja mojemu dużo zabawek zrobiłam, do pudełka z herbatki hippa wsypałam ryż zakleiłam, trzy pudełeczka, którew kiedyś służyły na zamrażanie zupek są kolejnymi zabawkami, w jednym malutki makaronik, w drugim większy, i największy - przez co są różne dźwięki i wyobraźcie sobie, że Dorian je bardzo lubi :)
teraz obmyślam plan żeby zrobić mu takiego małego człowieczka z włosami, zamkiem, guziczkami i sznurówkami :) bo bardzo dobrze mu idzie zasuwanie zamka w bluzach:)
 
Do góry