reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
wrzucam jeszcze raz to co zostalo: do sprzedania, wysylka gratis.

1. rozowa bluzkeczka CHEROKEE, r.18-24m ale spokojnie bedzie dobra na 86, stan idealny - 7zl
100_4165.jpg


2. spodniczka H&M w odcieniach bezu i brazu, r.86,stan bdb+ - 7zl
100_4167.jpg


5. czerwona bluzeczka EARLY DAYS, r.86, stan bdb+ - 7zl
100_4367.jpg


6. bluzeczka KAPPAHL, r.86/92, NOWA Z METKA - 15zl
100_4366.jpg


8. tunika KAPPAHL, r.80, stan idealny - 12zl
100_4369.jpg

bardzo ładne masz te ciuszki, szkoda tylko że Filipkowi w różach i spódniczkach nie do twarzy:p
 
wrzucam jeszcze raz to co zostalo: do sprzedania, wysylka gratis.

1. rozowa bluzkeczka CHEROKEE, r.18-24m ale spokojnie bedzie dobra na 86, stan idealny - 7zl
100_4165.jpg


2. spodniczka H&M w odcieniach bezu i brazu, r.86,stan bdb+ - 7zl
100_4167.jpg


5. czerwona bluzeczka EARLY DAYS, r.86, stan bdb+ - 7zl
100_4367.jpg


6. bluzeczka KAPPAHL, r.86/92, NOWA Z METKA - 15zl
100_4366.jpg


8. tunika KAPPAHL, r.80, stan idealny - 12zl
100_4369.jpg
NATALIAK słodkie te bluzeczki, ale przytargałam dziś z pracy 2 reklamówki ubranek które koleżanka mi przyniosła
 
zdaje sie ze stasiek ma identyczny, lena wygryzla mu dzisiaj cyferki na tej komorce ;P

Stasiek dostał zygzaka, ale ta sama seria. ekhem, komóra to zagineła :p

Just - fajne to autko ale szczerze to wątpie żeby długo pociągnął (jakość) jest z takiego trochę cienkiego plastiku.
Dostalismy tez drugie autko, bez elektroniki i tamto solidniejsze, nie ma jak go zepsuć.

wkleje zaraz do grupy scenke z autkiem
 
no i teraz nie wiem co zrobię jak w niedziele bedzie chłodno, przygotowałam Mai sukienkę z krótkim rękawem a teraz tak myślę ze my mamy same bluzy i teraz muszę kupić jej sweterek rozpinany...
Jak dziś popatrzyłam po sklepach a byłam w 3 to najtańszy 48zł:(
 
reklama
Do góry