reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
aaaaa własnie wychodzę... sama zostałam to przeca nie bedę zgrywać bohaterki :-D

Kożuszek z kotka dobra rzecz ;-) ale ten koczkodan połatany na brzuszku to juz się nie nada ;-);-);-)
 
Dokładnie takie ;)

nataliak najlepszy do tej pory lump w Centrum jaki znalazłam: Na Świetokrzyskiej prawie naprzeciwko McDonalds (tu sa czasem naprawde cudeńka). Tyle, że cena 68 pln za kg

ten akurat znam. to cala sieciowka jest, ja chodze akurat na plocka bo tam mi najblizej. a na swietokrzyska czasami jak malza w pracy odwiedzam bo to blisko. fakt, maja tam chyba najladniejsze rzeczy :)
 
To w końcu to było z koczkodana czy z kotka?...
Aaa, kapuję, słyszałam kiedyś że skórkę z kota się na bolące miejsca przykłada:-)
I najlepiej z żywym kotkiem w środku :))
Podobno kot lubi się kłaść na chore miejsca i "wyciąga" chorobę... Nie wiem jak z tym leczeniem ale teściowi kot zaczął się kłaść na tzw.podołku jak się zaczęły problemy z prostatą. A tak z ciekawostek mruczeniem kot leczy sam siebie. Dźwięki o niskiej częstotliwości uśmierzają np. ból kotki przy porodzie. Ja tam pewnie będę ryczeć nie mruczeć ;-)
 
ten akurat znam. to cala sieciowka jest, ja chodze akurat na plocka bo tam mi najblizej. a na swietokrzyska czasami jak malza w pracy odwiedzam bo to blisko. fakt, maja tam chyba najladniejsze rzeczy :)
Niezłe, niezłe. W zasadzie tylko tam zaglądam i jeszcze na Jerozolimskie koło placu Starynkiewicza ale tam słabsze. Wybrałam pierwsze z brzegu spiochy (min H&M, Kapp Ahl) i moje dwa najbardziej "wzruszające" ciuszki - wszystko z lumpa.
 

Załączniki

  • IMG_0537.jpg
    IMG_0537.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry