reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majowek

reklama
Ja mam tylko 20 opakowań chusteczek nawilżanych Linteo, bo akurat była fajna promocja - 1op. za 2,48zł, aż grzechem by było gdybym się nie skusiła:-D
 
Nikoła wstrzymałabym się z hurtowym zakupem kosmetyków bo mogą nie podpaść dzidzi i może być uczulona na nie ale to zawsze przydadzą się w razie w dla was.

Kokardka to z hm? Boski ten pajac.

Odnośnie wanienki fajna bo mało miejsca zajmuje ale zastanawiam się nad jej wytrzymałością jak to się podniesie do wylania z woda czy nie pęknie ten cienki niebieski plastik i na ile te nóżki stabilne jak większe dziecko ruchliwe będzie.
 
Karenm to z pepco ;)
Co do wanienki to jest porządna i solidna, siostra ma ;)
Aaa chusteczek do pupy używam do wszystkiego więc u mnie by się nie zmarnowały hehehe
 
Kokardka to jak tak z ta wanienka to super. Bo miejsca sporo zaoszczędzi. Ja mam normalna ze stojakiem taka większą chyba 110 cm i jeszcze mój synek się w niej kapie.ocztwiscie dawno bez stojaka.mamy w domu prysznic bez brodzika wiec czekaliśmy z nauczeniem małego kąpieli pod prysznicem.no i w wanien ce uwielbia kapiel bo razem z tata robią sobie banki wyścigi kubeczki i inne.

Takie cuda w pepco.no super
 
Ta wanienka Na ebayu znaleziona, ja jej nie kupuje póki co, tak znalazłam, ale podoba mi sie bo mało miejsca zajmuje
 
Nikoła wstrzymałabym się z hurtowym zakupem kosmetyków bo mogą nie podpaść dzidzi i może być uczulona na nie ale to zawsze przydadzą się w razie w dla was.

Kokardka to z hm? Boski ten pajac.

Odnośnie wanienki fajna bo mało miejsca zajmuje ale zastanawiam się nad jej wytrzymałością jak to się podniesie do wylania z woda czy nie pęknie ten cienki niebieski plastik i na ile te nóżki stabilne jak większe dziecko ruchliwe będzie.

W tych chusteczkach praktycznie nie ma co uczulać, a jeśli nawet uczulą to i tak je w domu wykorzystam :-) Nic się nie zmarnuje
 
reklama
Do góry