reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Dzięki, chyba też się zdejcyduję na tt, jeszcze aplikacje na telefon sciahgnelam i dostalam voucher na £10, a za 55 grzech nie wziać.
 
reklama
Beata ja nie mam obiekcji wymieniła bym na pewno butelkę i może jeśli dałoby sie inne części typu zaworek lejek jeśli nie to porządnie wyparzyc
 
No ja do laktatora używanego to tak nie zabardzo ale wiem ze kupują

A to mój dzisiejszy zakup dla dzidzi :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1417305404.177671.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1417305518.142095.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1417305404.177671.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1417305404.177671.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 68
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1417305518.142095.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1417305518.142095.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 68
Matik super zakupy! Ta kurteczka jest nieziemska ;)

Ja zakupiłam ten zestaw tt, mam nadzieje ze sie sprawdzi, w końcu dałam £55 więc uważam ze naprawde tanio się udało ( normalna cena to niby 150!)

Co do używanych rzeczy - nie mam z tym problemu, jednak takie rzeczy intymne wolę kupić nowe, ale jeśli ktoś szuka oszczędności to jak najbardziej, sama szukam wszystkiego jak najtaniej.
 
Passoa za te pieniądze cudny zakup.ja właśnie oglądałam butelki mam na które po waszych opiniach się zdecydowalam a tu jedna szt 25 zł. Min 4 zalecane to 100 zł na jedno dziecko same butelki.

Jakbyście dziewczyny jakieś promocje widziały na dziecięce akcesoria dawajcie znać. Ja mam z gazetki mamo to ja kody rabatowe do zalando.pl limango mothercare jak któraś chętna podam.
 
reklama
Do góry