reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majowek

reklama
Czarnulka rozek jest gienialny, widze mamy ten sam gust. Ja bede kupowala biale lozeczko i posciel bialo szarą jak to pieknie wyglada, wgl mam sypialnie w tych kolorach wiec bedzie pasowalo jak ulał :-)
 
Matik super ciuszki :-) ja póki co kupuje pojedyncze sztuki, ale jak poznam płeć to kupie jakis big zestaw :)

Czarnulka daj namiar na ten rożek , boski jest ❤️
 
Ja bylam osatnio w ciucharni i kupilam ze 2-3 zeczy ale bez szalu a dla dziewczynek takie cuda ze szok , jaki sliczne sukieneczki i body z sukieneczka no cudo dla majowych dziewczynek... Ale jak sie okaze ze jednak mam dziewczynke to pewnie ciiszki dl chlopcow bede znajdowac a dla dziewczynek nic...
 
Asiaf ja tak zawsze miałam ze na odwrót właśnie mi sie podobały ciuszki ale teraz to mi sie wszystkie podobają sa cudne
Teraz dużo takich błękitnych rzeczy i dla dziewczynki i dla chłopca miód malina ;)
Pochwał sie co kupiłaś :)
 
Pajacyk, rampers i sweterek reszta większa i juz oddalam dla 8 miesiecznego Igora. Wruci do mnie w swoim czasie :)
 

Załączniki

  • 1417116739151.jpg
    1417116739151.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry