reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Udało się ale ciuchy nie są pierwsza klasa więc 20 euro czyli 100zł może być
Zawsze się przyda :tak:

super rożek , bardzo też mi się podoba aż sama się dziwie sobie że szary z biały ale jest taki czysty ale też przytulny :-)
 
reklama
Czarnulka śliczny ten rożek !!;)
Właśnie czytałam watek i stwierdzam ze jestem daleko w polu z zakupami narazie kupilam kocyk i ręcznik; )
 
Verna dobrze wiedzieć ze nie jestem sama:D
Ja czekam aż sie dowiem kogo nosze w brzuszku wtedy pewnie będę kupowac:) co do ubran to po synku mam pelno.. a jak będzie dziewczyna wtedy bede mogla szaleć:D

Czarnulka szaleje jednym słowem :)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny :-*

Jestem naprawdę bardzo zadowolona :) bałam się trochę ze będzie taki smutny ten rożek, dlatego najpierw go chciałam na wypróbowanie jak się kolor spisze ale tylko się utwierdziłam w przekonaniu ze chce do niego cały komplet pościeli <3
 
Verna, wyjęłaś mi to z ust :) Też nic nie mam, a co gorsze nie wiem do końca, co tak naprawdę będzie mi potrzebne, ale daję sobie czas do stycznia:)

Rożek śliczny :)
 
reklama
Do góry