reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Takie markowe paki będziesz miała w takich cenach.ovserwuje co jakiś czas aukcje właśnie dla dziewczynki i to sporo tej sprzedającej i ceny dochodzą nawet do 500 zł.
 
reklama
a to nie dzięki tu na sztuki kupuję jak nowe 3euro myślałam, że kupię w Polsce i ktoś mi tu po drodze przy okazji przywiezie no ale się nie udało 500zł to gruba przesada
tu ludzie kupują same firmowe bo za wiele innych sklepów nie ma i jak są np. paczki na sprzedaż to też 30 euro ewentualnie 50 ale to już naprawdę w bardzo dobrym stanie
Trudno może coś jeszcze ciekawego znajdę
Lubię takich rzeczy trochę mieć bo wiem, ze jak dzieci zaczną pluć ;) to te ciuchy wymienia się jedno z drugim a takich super ładnych to szkoda aż na takie plamy :) no różnie to bywa
 
Kupiłam taki zestaw , powiecie że zimowe ale po narodzinach w czerwcu i w lipcu będziemy w Polsce więc na bank się przyda :-D
a co nie które większe na pewno przydadzą się tu na wieczorne spacerki na promenadzie zawsze wieje a dzidzia musi być osłonięta :tak:

nr. 61 * MEGA PAKA CÓRKA* NEXT * DISNEY*0/6M (4828952134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
A resztę sprzedam , tu wszystko schodzi :tak:

A no i sterylizator jest mój , w sobotę jadę odebrać ;-)
MIL ANUNCIOS.COM - Esterilizador de biberones
 
Kupiłam taki zestaw , powiecie że zimowe ale po narodzinach w czerwcu i w lipcu będziemy w Polsce więc na bank się przyda :-D
a co nie które większe na pewno przydadzą się tu na wieczorne spacerki na promenadzie zawsze wieje a dzidzia musi być osłonięta :tak:

nr. 61 * MEGA PAKA CÓRKA* NEXT * DISNEY*0/6M (4828952134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
A resztę sprzedam , tu wszystko schodzi :tak:

A no i sterylizator jest mój , w sobotę jadę odebrać ;-)
MIL ANUNCIOS.COM - Esterilizador de biberones

Śliczne te ubranka, szczególnie sukienka z myszką miki :-)
 
Matik super!!! :) gratuluję:) Szczęście Ci dopisało z tą ceną!:D

Ja się czaję na chłopięce zestawy - póki co to co mi się podoba to trochę za drogo idzie;P
 
reklama
Do tego szara pościel w gwiazdki i będzie pięknie ♥
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1417089280345.jpg
    uploadfromtaptalk1417089280345.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 57
  • uploadfromtaptalk1417089293832.jpg
    uploadfromtaptalk1417089293832.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 52
Do góry