reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Ja miałam avent ręczny medele Electric i swing a polecam ten ostatni. Teraz myślę o swing podwójnym lub medela freestyle
 
reklama
Asiaf kurcze freestyle super bo ma zapięcia do biustonosza do tego wyświetlacz na noc super no mam teraz problem brała bym freestyle ale cena 1200zl a swing maxi 690 bo ja chce z obu piersi naraz bo tak dłużej trwa ściąganie i z drugiego cyc a też leci
 
Dziewczyny a co myślicie o laktatorze lovi prolactis? Poszperałam trochę w internecie i znalazłam praktycznie same pozytywne opinie. Jest podobny do medeli swing z tym, że jest cichszy no i tańszy. Nowy można kupić w promocji już za 320zł.
 
Chyba bym wolała się sama doić, niż tyle zapłacić.
Tak serio, moja Mama własnoręcznie odciągała pokarm i ciągle mi powtarza, że laktator to głupota.. bo ona miała i nie używała..
Tia... 20 lat temu miała też depilator, którego nie używała (i słusznie, bo tylko rwał wlosy, a nie wyrywał z cebulkami, ale przez 20 at technologia jednak się nieco rozwinęła. W przypadku depilatorów tak, więc podejrzewam, że z laktatorem też). ;-)
 
Nie No laktator polecam bo jak hardy zastój to nic nie pomoże nawet bliźniaki nie wyrabiali a co dopiero jedno dziecko

Tylko tyle pieniędzy
Chociaż jak bym nie miała ograniczeń
To pewnie wzielabym najlepszy i tyle ;)
 
Pewnie to kwestie indywidualne, ale kiedyś laktatorów nie było.
Choć wtedy na zastoje to się chyba tłuczoną kapustę przykładało (moja koleżanka przykładała, parę lat temu - ale nie wiem, czy pomagało).
Moja Mama chyba takich problemów nie miała, albo już nie pamięta.

Przeraża mnie to karmienie cycem. :-(
 
Rukmini mnie tez juz myslalam ze ja jestem jakas uprzedzona do karmienia piersia przy 1 dziecku mialam nawal pokarmu lało sie ze mnie 38 stopni goraczki masakra
 
reklama
Sezon przedświąteczny w pełni
Ozdoby recznie robione - oryginalne cudeńka ...
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Ozdoby świąteczne


Zabawki Dumel i Fisher Price taniej niż na allegro !!!
MamaSprzeda.pl


i Wielka świąteczna akcja z DUŻYM SERDUSZKIEM z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta
10451851_913198728697759_1944828996716586396_n.jpg
 
Do góry