reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Matik, z wyglądu ono jest naprawde idealne, prawie nic nie zniszczone, są lekkie otarcia i wiadomo do prania ten wkład, ale chodziło mi czy napewno jest bezwypadkowe i czy nie jest odleżane...?

Odlezane nie ma znaczenia poza tym chyba nienwiem ile musial by ten dzidizus wazyc zeby go odlezyc. Sprawdz tabliczke lub naklejke z oznaczeniem tan powinein byc rok produkcji do 5 lat jest ok. I sciagnij poszycie zeby zobaczyc stan plastikow i styropianu. Ten fotelik starczy ci na kilka poerwszych miesiecy, ludeczki sa jedne z najbezpieczniejszych wogole z wszystkich fotelikow wiec jak ma wszytko ok to bym go uzytkowala.
 
reklama
Boję się tu wchodzić, bo jeszcze ani pół rzeczy nie kupiłam. Buteleczki jedynie mamy, ale to jeszcze przed ciążą wzięliśmy za payback, bo nie było nic innego, co byłoby potencjalnie przydatne. Obiecaliśmy sobie (a raczej ja stwierdziłam), że jak poznamy pierwsze przypuszczenie co do płci, to kupimy pierwsze, choćby jeszcze unisex ubranko.
 
A mi dziś przyjdzie paczka z c&a.zamawialam ciuchy dla synka to i nie mogłam oprzeć się by nie kupić moim coreczkom trochę różu. Ake będę zaraz oglądać te malusie ciuszki
 
Piękne to wszystko dla maluszków.


Ja przy Czarnulce w zakupach to jestem sto lat za murzynami :-D mam tylko jedne body i łapki nie drapki haha ale myśle że nadrobie już niedługo :-p
 
Dobrze, dobrze to ja taka nie zorganizowana :-p

Kazdy kupuje kiedy chce, ja mam ten problem ze jak wchodze do sklepu to bralabym wszystko ;-) ale w grudniu juz cos pokupie bo dluzej nie wytrzymam :-D
 
No tez bym kupowała wszystko ale powiedziałam sobie ze teraz po tym usg jak wszystko bedzie ok to kupie coś :)

Powiedzcie mi czy znacie sterylizatory do butelek i skoczków avent philipsa na prąd ?mam możliwość kupic używamy z 30euro
Nowe sa po ok 100e wiec to raczej okazja tylko czy warto ?
 
Moim zdaniem sterylizator to dobra rzecz, sama sie juz za nimi rozgladalam, niestety nie wiem jakie sa dobre ale wydaje mi sie ze jak na tą firme to powinien byc dobry a i cena jest rewelacyjna, ja bym sie dlugo niezastanawiala :-)
 
reklama
Do góry