reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Lady marudzilas marudzilas i w koncu fajny wozio wybralas :tak::-) to chociaz juz teraz nei marudz! :-p
Sorki ale tak sobie rozejrzalam sie po tym zdjeciu i widze ze masz bojownika hahaha:-) tez mam takiego samego :-D:-D:-D ale zamienilam mu kule na prostakątne akwarium i jakis zywszy sie zrobil :-)

No Iwonko to TY spostrzegawcza jestes dobrze ze odkurzylam przez drobieniem foty bo swiecilabym oczami a cholerka lozka nie poscielilam hahhahahahahahah

no mam bojownika synek nazwal go wojownik bo rzuca sie do kazdej rybki.... ale goni je jak nie wiem rozstawia po katrach chcialam mu kupic samiczke jakas ale facet z zologika mi mowila ze na jednego samca trzeba az 3 bo rabany ma taki potencjal hahahahaha
 
reklama
lady no i mi tez tak w zoologicznym powiedzli :tak: na mojego wołamy "BOJO" :sorry: ale u cibie to on czysto w domku ma, mi to sie wody nie chce zmieniac :zawstydzona/y: yyyyyyyyy ale to juz nie ten wątek, sorki laski! :-)
 
Iwonka czysto to on ma od wczoraj wieczora bo swieta ida hahahaha a tak ledwo go widze za tego szkla hahahahahaqhahahahahahahahahahaahh:-D
 
kolejny x-lander, a każda kwietniówka ma inny.
muszę przyznać, że nasz x-lander przydaje się nawet w domu. Na razie nie chodzimy na spacerki. Z tym to musimy poczekać, aż dostaniemy pozwolenie od pani pediatry.

Lady polaki to dość solidne wózki, no i ciężkie, ale za to pokonają każdy wertep bez problemu. Słyszałam też, że noworodki bardzo dobrze czuj ą sie otulone w tej wkładce.
 
a ja juz mam 21 lat, choc zaszlam w ciaze bedac 20 :) dzidzi planowalismy i ze mloda jestem to pewnie dlatego udalo nam sie za pierwszym podejsciem :) jako ze mieszkam w Grecji bo moj maz grekiem to jakos nie mam problemu z dziwnymi spojrzeniami, jakos wszyscy milo sie odnosza do mojej ciazy, tylko ze polka jestem to czasem glupio patrza ze niby do Grecji sie chcialam przeniesc to zlapalam meza na ciaze... a Grecja to w wielu aspekach bardziej zacofana jak Polska...

niczego sie jednak nie wstydze, a i wam powiem ze przeciez nasze babki i prababki to od wiekow od 16 do 20 lat zachodzily i jak jakas miala 21 i dzidzi nie miala to wstyd!! teraz sie cos poprzestawialo, i przeciez natura dala najwieksza plodnosc teraz a im blizej 30 i po 30 to juz plodnosc spada i sie problemy zaczynaja ... badzcie dumne :) ja jestem :) pozdrawiam
 
ech dwa okna mi sie otworzyly i pomieszalam fora, wybaczcie :-D
tu chcialam napisac o tych zakupach, my to sie z wozeczkiem i kolderkami itd wstrzymalismy bo przeciez jak sie dzidzi rodzi to rodzina i znajomi zarzucaja prezentami wiec warto spytac co kto planuje :) wcale nie jest niegrzeczne, bliscy i tak chca prezentowac:happy:
 
Mi osobiscie sie podoba:tak:, ale go nie znam wiec od strony praktycznej nie pomoge:sorry:, ale wyglada solidnie:-)
 
reklama
Do góry