reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

inkaa a długo jeszcze Miłek musi być rehabilitowany? Bo z tego co piszesz to dobrze sie rozwija i robi postępy
 
reklama
bardzo dziekuje za odpowiedzi :-)

ja Selince zalozylam dzisiaj miekkie materialowe butki z gumowa podeszwa i teraz ladnie wstaje i nie slizga sie, ale rzyczywiscie chyba jescze poczekamy z butkami. Pojde poszukac skarpet ktore maja gumowa podeszwe i mam nadzieje ze narazie wystarcza
 
My z tymi bucikami też wstrzymamy się jak najdłużej bo po co pakować te kochane stópki w buty jak nie ma potrzeby.

Tam gdzie jest ślisko to rozkładam puzle piankowe i jakoś jest bo u nas te skarpetki nie zdają egzaminu nie wiem czemu - moze kupie jakieś inne, lepsze.
 
u nas zadne buciki sie nie sprawdzaja ........skarpetki tez bo patryk wszystkie ściaga ....jedyne wyjscie to rajstopki ........no ale czasami jak zakladam mu spodnie to jest mu za gorąco ........i co tu poradzic:):)
dobrze ze mamy prawie wszedzie taka misiowatą wykładzine wiec PATRYKOWI jest ciepło nawet gdy boso chodzi:)
 
lolcia troszke drogie doliczajac koszt wysylki:confused:
my w skarpetkach smigamy na puzlach piankowych w bucikach nie umie tak smiesznie tupie nogami jakby slon szedl:tak:
 
reklama
lolcia81 ja walsnie takich skarpetek szukalam w sklepach i niegdzie nie ma i nawet nie slyszeöli o takich :eek: a na internecie pelno
ale zeczywiscie drogie :baffled:
 
Do góry