reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Cześć dziewczyny:) Pisze do WAS bo mam do sprzedanie kila nie używanych ciuszków dla dziewczynki (początkowo miała być córcia a urodził się synuś)sa nowe nie używane i nawet nie prane tak jak je kupiłam tak leżą do tej pory. A konkretnie jest to bluzka (niebieska w paseczki ) firmy coccodrillo bardzo ładna , różowa bluzeczka polarowa też w paseczki kupiona w niemczech i kilka innych rzeczy , jak by któraś z mam była zainteresowana to zrobie fotki. Ciuszki są śliczne ale moge przystojniaka w rózowe rzeczy nie chce ubierać:) aha ciuszki mają romiar 68 lub 62 . Najpierw postanowiłam napisac na bb i się zapytać a poźniej jak by nik nie był chetny to wystawie na allegro:) Pozdrawiam:)


Hej pokaz moze cos w oko wpadnie i odrazu pokaz cene ;):-D
 
reklama
nt biore koniecprzebierania b ja tak chyba bym mogla az do smierci... trzeba zamowic i koniec... zaraz to zrobie tylko teraz delemat w koorze ale chyba jednak zrezygnuje z rozow i na uniwersalny pojde niebieski ;) koniec .. nie bede was juz tym meczyc sama sie tym mecze hahahahahahah

a i kupilam wczoraj jednak posciel do wozka i podusie.... wiem ze bedziemy w niemal ze w maju z nimi wychodzic ale to roznie z pogoda wychodzi... mysle ze mi sie przyda nawet wieczorkami jest chlodno....a jak bede nad morzem to chyba tez bedze mied to pod reka ... nie jest to droguie bo z przesylka dalam 30 zł... wiec niech lezy...
 
Dziewczyny czy któraś z was ma materac kokosowo-gryczany? Jeśli tak, to jak układacie? Do góry gryka czy kokos?
 
Marta ja mam materac piankowo kokosowy ułożony do góry kokosem słyszałam że gryka na początek jest za twarda
 
Kurde Dziewczyny Nawet Nie Wiedzialam Ze Sa Takie Materace Ale Jestem Zacofana A Wogole W Pierwszej Chwili Jak Przeczytałam Gryka? To Nie Wiem Czemu Ale Skojarzylam Sobie Groch Hahaha I Te Baje Ksiezniczka Na Ziarnku Grochu Hahahahaha:-ddobre :):-)
 
Witajcie Kwietniówki 2008 :-)

Piszę do Was, bo być może któraś z Was szuka jeszcze wózeczka, a ja chcę sprzedać swój, który używałam przez 10m-cy (potem dziadkowie kupili już typową spacerówkę). Mam ROANA MARITĘ w kolorze 916, w komplecie wszystko co możliwe, a ja dodaję jeszcze śpiwór, polarowy kocyk i dzwoneczki morskie tiny love. Stan wózeczka, jest więcej niż idealny - na oponach są jeszcze gumowe włoski.

Moja cena 600zł - jednak chętnie ponegocuję.


Gdyby któraś z Was była nim zainteresowana to proszę o kontakt na priv.

A korzystając z okazji zaglądnięcia tu do Was życzę zdrowych i wesołych Świąt oraz spokojnego oczekiwania na Wasze Maluszki.
 
reklama
Do góry