reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Fajne lozeczka a te moje turystyczne to bym za okno wywalila juz dzis nie dosc ze graci mi w pokoju co noz sie o nie potykam to pokoj mi zmniejszyl o polowe...jak sie wkurze to wypieprze je na strych i szczebelkowe kupie jak Wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Wiesz Iwonko kuopie sobie juz teraz w te sobote... fakt faktem myslallam ze zaoszczedze kupujac jedno lozeczko .. bo za turystyczne dalam 295 zł i przesylka...i mysle ze w tej cenie badz podobnej napewno bym te drewniane dostala ale wybralam jedo takie ktore mozna szybko skladac bo ja duzo bede po porodzie podrozowac i zawsze dzieciatko bedzie spalo w swoim lozeczku i myslalam ze jka kupi jedno to zaoszczedze na drugim a teraz mam to w dupie on wywalil kase w kubel to ja jade kupic w sobote po te lozeczko i sie pochwale jak tylko kupie natrzaskam foteczki....
 
Lady trochę nie rozumiem o co chodzi z tym łóżeczkiem??? turystyczne czy drewniane każde zawala pokój, moim zdaniem nie ma sensu kupować dodatkowego łóżeczka. Turystyczne ma tą zaletę, że można złożyć i zabrać, tylko ważne by włożyć do łóżeczka odpowiedni materac, bo te które dają do turystycznych nie nadają się do spania na co dzień dla maluszka:tak:
 
Wiesz ja te turystyczne mam szerokie lozeczko.bnaprawde wyjatkowo szerokie a te ze szczebalmi sa wezsze... i mam problem z dokupieniem materacyka bo on jest za dlugo do tego lozeczka turystycznego.. poniewaz ogolniem lozko jest duze tylko tam sie zawiesza takie cos ----gorna czesc co skraca jego te dlugosc i sie nie miesci a wiem to bo probowalam wcisnac stary materacyk po Diominiku...i teraz konbinuje ale nie wiem co chyba obetne te gabke...juz sama nie wiem...i jeszcze co sie boje przy lozeczku tym turystycznym ze tam gdzie maly spi na tej gornej czesci to ona tak wisi i sie kolysze nie ma ze polozysz dziecko i nic sie nie dzieje ..tylko kolysze sie...i to mnie czasem drazni ja wiem ze maly lubi jak sie kolysze go ale nawet kladac deliktanie go w tym lozeczku ono sie buja.... troszke pod tym wzgledem zle to opracowali... i masz racje te materace sa do dupy takie pozaginane na czesci kilka... i nie jest proste sztywne....
 
Wiesz ja te turystyczne mam szerokie lozeczko.bnaprawde wyjatkowo szerokie a te ze szczebalmi sa wezsze... i mam problem z dokupieniem materacyka bo on jest za dlugo do tego lozeczka turystycznego.. poniewaz ogolniem lozko jest duze tylko tam sie zawiesza takie cos ----gorna czesc co skraca jego te dlugosc i sie nie miesci a wiem to bo probowalam wcisnac stary materacyk po Diominiku...i teraz konbinuje ale nie wiem co chyba obetne te gabke...juz sama nie wiem...i jeszcze co sie boje przy lozeczku tym turystycznym ze tam gdzie maly spi na tej gornej czesci to ona tak wisi i sie kolysze nie ma ze polozysz dziecko i nic sie nie dzieje ..tylko kolysze sie...i to mnie czasem drazni ja wiem ze maly lubi jak sie kolysze go ale nawet kladac deliktanie go w tym lozeczku ono sie buja.... troszke pod tym wzgledem zle to opracowali... i masz racje te materace sa do dupy takie pozaginane na czesci kilka... i nie jest proste sztywne....

Lady kup normalne lozeczko a to zostaw sobie na jakis wyjaz ... mi sie wydaje ze turystyczne lozeczko to ogromna pomylka dla dziecka na codzien:-(
 
reklama
Lady nie musi być gryka-kokos, może być piankowy, ważne by był dobrej jakości:tak:
i nie zatwardy, tak, że jak naciśniesz ręką to trochę wciśniesz. Tak nam tłumaczył pediatra jeszcze jak chodziłam do szkoły rodzenia.
Lady kupuje łóżeczko z szczebelkami a ja oglądam łóżeczka turystyczne, bo jak gdzieś pojedziemy to się przyda. Na początku mały może spać w gondolce ale jak podrośnie to już tylko turystyczne. A jak zaczniemy na mazury jeździć no to mus
 
Do góry