reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

reklama
Asia fajny taki delikatny

A Ja otrzymałąm dzis Polaka..szczerze mowiąc myślałam ze on bedzie delikatniejszy ...podobac podoba mi sie i fajnie sie wozi ale on jak czolg normalnie na zdjeciach inaczej wygladal wydawal mi sie nieco mniejszy no nic takie kupowanie ..ogladanie przez neta.... ale ogolnie jestem zadfowolona tylko nie wiem kto bedzie mi go znosil na dol i wnisol na gore bo wozisko ciezkie jest ...ale suoper wyposazone i material naprawde fajny...wogole exstra jak dla mnie tylko ze moglby miec mniejsze rozmiary....
 
Lady siostra mojego małża ma wózio Polak alu defender i sobie chwali jest zadowolona:tak: fajny kolorek wybrałaś:tak:;-):-)
 
Dzieki!!! jak wam sie podoba to ja nie moge juz wybrzydzac!!!

No fakt teraz czekac na nasze pociechy tak jak mowicie :) juz wszystko mam poza tym spirytusem i czopkami na goraczke ...ale sie ciesze mowie Wam przezywam to jak mrowka okres :)
 
Dzieki!!! jak wam sie podoba to ja nie moge juz wybrzydzac!!!

No fakt teraz czekac na nasze pociechy tak jak mowicie :) juz wszystko mam poza tym spirytusem i
czopkami na goraczke
...ale sie ciesze mowie Wam przezywam to jak mrowka okres :)

o jakich czopkach ty piszesz .. chyba nie o tych co Lucky pisalas:-D.:rofl2:. bo te to akurat na kolki:-D
 
hahahhaha nie nie no jakies chyba sa na goraczke dla niemowlakow jeju ja zacofana jestem juz nienpamietam co i jak ...ale myslisz ze te czopki sa zdrowe na te kolki nie bedzie maly miec wrazie czego rozwolnienia??? bi czopy zazwyczaj tak dzialaja a chce sie tym razem dobrze przygotowac... bo moj domino to masakkra kolka za kolka do 3 miecha..... jak go skrecalo to i cala chalupa na nogach postawiona :)))
 
Lady marudzilas marudzilas i w koncu fajny wozio wybralas :tak::-) to chociaz juz teraz nei marudz! :-p
Sorki ale tak sobie rozejrzalam sie po tym zdjeciu i widze ze masz bojownika hahaha:-) tez mam takiego samego :-D:-D:-D ale zamienilam mu kule na prostakątne akwarium i jakis zywszy sie zrobil :-)
 
reklama
Do góry