reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

no ja mialam dzis te lozeczko miec ale nie wyszlo nic a nic z nim raz ze kolory mi sie nie podobaly....a dwa ze strasznie drogie nie wiem z jakiego to drewna robione masakra....rodzice tez mi mowia ze po co kupuje jak mam te turystyczne ze nieportrzebne tro mi ...fakt faktem duza jezdze i turystyczne napewnio mi sie przyda....no ale te szczebelkowe mniej miejsca zajmuje cholera sama juz nie wiem,.,,
 
reklama
Lady takie szczebelkowe to na allegro kupiliśmy bo dłużo taniej nież w sklepach jak chodziłam po sklepie to za głowe sie łapałam ile to kosztuje. A w necie wypatrzyłam i mam:-)
 
Dziś zjeździłam i Gdańsk i Gdynię i cholera nie było mojego wyrka dla Matylki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A chce zwyklaka sosnowe 120/60 bez szuflady ale z wyjmowanymi szczebelkami 2 i 3 poziomami:angry: Czy to dużo???

Turystyczne mam i jest czaderskie, ale jednak kupujemy drewniane na standardowe pierwsze ustawienie. Niech ma powietrze dzidzia:-)
 
Lucky a byłaś w hurtowni Vitalia dla dzieci na przeciwko hali targowej w Gdyni? A właściwie na przeciwko sądu... Koło hurtowni mebelków.
Bo jak tam byłam ostatnio to właśnie stały tam takie zwyczajne z sosenki, tanie i ładne.
 
Ja u siebie w sklepie kupilam sosnowe lozeczko drewexu z szuflada, trzema poziomami i wyjmowanymi szczebelkami i dalam niecale 300 zl. Uwazam, ze to nie jest drogo. Oczywiscie byly lozeczka i po 1000 i wiecej...
 
Ja jeszcze taniej kupiłam: chyba 140 za łóżeczko - 3 poziomy, wyjmowane szczebelki białe (do białej komody pasuje) i za chyab 80 zł materac pianka kokos zestaw bez szuflady ale i tak nie dało by jej rady otwarzyć, bo teraz przy łóżeczku stoi śłiczniutki fotel "do karmienia" ogólne strasznie mi sie podoba i myśle że bedzie córeczce w tym łóżeczku dobrze
 
Hej dziewczyny:)
Ja zastanawiam sie nad wyborem lozeczka i juz sama nie wiem czy zdecydowac sie na kojec czy lozeczko drewniane. Co o tym sadzicie?
Pozdrawiam przyszle mamusie :)
 
Łóżeczko najpierw obejrzałam w sklepie, a potem kupiłam przez internet praktycznie 50zł taniej:tak: materac w sklepie, bo miałam kartę rabatową. Łóżeczko mam duże, z którego będzie potem tapczanik, bez szuflady. Pod łóżeczko wepchnęłam kosze wiklinowe, w których trzymam pościel itp. Leosia
 
Hej dziewczyny:)
Ja zastanawiam sie nad wyborem lozeczka i juz sama nie wiem czy zdecydowac sie na kojec czy lozeczko drewniane. Co o tym sadzicie?
Pozdrawiam przyszle mamusie :)

Minaslimme - ja nad kojcem sie niezastanawiałam, ale chyba lepsze od kojca jest turystyczne, choć tam ponoć materac warto włożyć tradycyjny, ja od poczatku chciałam drewniane łóżeczko, nasza sypialnia jest mała i mam łóżeczko 120*60, po straszym synku miałam łóżeczko 140*70 z opcją tapczanika ale do obecnego lokum nie wchodzi, łatwo jest je utrzymac w czystości - przetrezć szmatką, jak sie urrudzi materiał to trzeba prać.Ale to moja opinia.

Koleżanka córke odchowała w turystycznym => czesto gdzieś jeździli, przesywała też łóżeczko z jednego pokoju do drugiego i była zadowolona *(teraz ma nam je pożyczyć jak pojedziemy na wakacje)
 
reklama
Nakupowałam w lumpie sukieneczek malusich ślicznych, takich wiosennych :)) Bo ginka potwierdziła ze dziewczynka będzie.
Mam nadzieje, że się przydadzą, zgłupiałam i wzięłam każdą która mi się spodobała, słodziaki że szok. Jutro wrzucę fotki :)
 
Do góry