reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Ada ja kupiłam troche w ciemno czytał opinie w necie, i na obrazku bardzo mi mój sie podobał (zresztą na żywca też) jednak przed zakupem nie było kaich modeli w sklepie (były podobne, okazało sie że jest dla mnie troche ciężki, i musze kołami sprowadzać a nie jak myslałam ze sobie zniose.

Wózek ładny, też uważam że nie tani. Nie wiem gzie mieszkasz, bo jam mam okolce do spacerów polne drogi i las i pod tym kontem wybraliśmy duże koła z amortyzacją (taką wersje terenową) jak bym mieszkała w bardziej "chodnikowej i sklepowej dzielincy" kopiła bym lżejszy z mniejszymi kołami i bardzo skrętny po sklepach wygodny.
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie o tym wózku wózku IMPLAST DRIVER 4XL zastanawiam się czy nie zamówić....


impalsty chm.... nie potrafię powiedzieć czy to dobry wózek, jak na swoją cenę za nówkę sztukę oczekiwałabym czegoś więcej, jak patrzę bardziej opłaca się kupić implasta używanego. Za cenę nowego bez dodatków cena ok od1400 w tej cenie np. na allegro można upolować implasta z całym zestawem w tej cenie oprócz spacerówki z fotelikiem, torbą, parasolką, folią.

I chciałam jeszcze zwrócić uwagę na to, że nie ma sensu kupować drogiego wózka, nie wiem nawet po kie licho moja rodzinka kupiła mi nowego xlandera:nerd:
mogli kupić używanego bo i tak krótko się używa tych pierwszych wózków, z rozmów z innymi mamami maks 8miesięcy. No chyba że mamusia porusza się częściej w terenie to w tedy potrzebny solidny wózek, ale implast raczej nie należy do solidnych wózków:no:
 
Ok dzięki dziewczyny.....też chyba sie rozmyślę jednak bo poczytałam o nim i nie jest dobry jednak.....zrezygnuje.....x-lander w sumie tez mi sie podoba zaraz se poszukam a w sumie na allegro można spotkac nie drogo
 
moja psiapsióła też zamówiła ten sam wózek co my, ona ma x-landera ale 4kołowego i narzeka, że wózek ciężki.
I obie doszłyśmy do wniosku, że bezsensu jest kupowanie super wypaśnego wózka z gondolą. W takim to dziecko jeździ na początku a potem i tak przerzuca się dzieciaczka do spacerówki. I po kie licho wydawać tyle kasy? Obstawiamy z psispsiółą, że to chyba jakaś zmowa producentów wózków.
Bo za nim się urodzi to wydaje się, że bez super wózka się nie obejdzie, a jak jest już maluszek, to się zaczyna młoda mama pukać w łepek po co tyle kasy poszło na wózek:rofl2:
 
Aduś ja bym tak zrobiła bo naprawde nie ma co kase wywalac na zestawy wozkowe jak tylko dziecko zaczyna ogladac swiat to chce byc w spacerówce więc moim zdaniem lepiej zostawic kase na ful wypas spacerowkę:))

pozdrawiam
 
No Adus mi sie strasznie podobaja typowe glebokie wozki, takze chyba praktycznej rady Ci nie udziele:-D, zobacz jaki ja mam:-D, moze rzeczywiscie odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz od wozia, bedziesz go nosic po schodach w ta i z powrotem? no to przydalby sie lekki, jezeli chodzi o sklepy to w tych przydomowych to nawet z "parasolka" sa problemy bo ciasnota:tak:, ja mialam typowo gleboki wozek przy pierwszym dziecku i koszystalam z niego az do 7 miesiaca, bo nawet latem maluszek lezal w glebokim, spacerowka byla nie praktyczna na zime(ale to nie byl zaden firmowy wozek tylko taki zwykly:tak:) chodzilo o to ze byla mala, wiec kupilismy CHICCO, duza spacerowka fajna na zime,bo sie miescil i szpiwor i koc maly mial cieplo, skretne kola, ale ciezki (mi nie przeszkadzal bo mieszkalam na parterze) i po sniegu takie kolka to tragedia nawet zablokowane:baffled:, jak sie urodzila cora to stwierdzilam ze pojezdzi w tym CHICCO, ale:no:, wiec kupilam od kolezanki gleboki:-), gdzie podstawa byl spacerowy a gondola wsuwana, i z nego bylam baaardzo zadowolona, potem spacerowa byla duza itd. itp, ale kazde moje bobo mialo zwykla parasolke taka na szybki wypad gdzies autem ale to dopiero po roku, Teraz mam TAKO duzy, ciezki, drogi ale taki chcialam i taki mam, ktos mi kiedys powiedzial ze niepraktyczny, ale jakbym chciala zyc praktycznie to bym sobie 3 dzidzi nie robila;-):-D, jak znam zycie to ten bedzie glownie na spacery bo z dzidzia to sie chce chooooodzic:-), a jeszcze jeden taki lzejszy napewno sie dokupi:tak::-D.

Napewno nie pomoglam ale sie wypisalam:-D,
 
Adula wiesz ze ja ostatnia ktora moglaby doradzac jesli chodzi o wozek.. sama swoj wybuieralam cale wieki i jak juz nawet kupoilam to marudzilam wiec sorki..ze nie pomoge:-(
 
reklama
Ada, a mi się baaaaaaaaaaardzo podoba ten wózeczek :tak: Nawet go oglądałam w sklepie kilka razy ( zanim jeszcze kupiliśmy nasz ) ale powiem szczerze, że nie przyglądałam mu się dokładnie ( znaczy technicznie ) Podobał mi się bardzo wizualnie :tak:
 
Do góry