reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Tak jak obiecałam - kilka zdjęć mojego wczorajszego szaleństwa :)) teraz już odważnie, sukieneczki i róż, bo mam pewność że dziewuszka :)
Do tego dwa bodziaki różowe, jeden z długim a drugi z krótkim rękawkiem.
Wiosna idzie - może się przyda kilka sukieneczek... przynajmniej jak Patrysia nieco podrośnie.
 

Załączniki

  • IMG_7747mini.jpg
    IMG_7747mini.jpg
    165,5 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_7748mini.jpg
    IMG_7748mini.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_7750mini.jpg
    IMG_7750mini.jpg
    130,1 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_7751mini.jpg
    IMG_7751mini.jpg
    109,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Lucky a gdzie żeś takie tanie łózio wyszukała, fajnie :-)
Iza ładniutkie sukieneczki, ja narazie mam duzo ubranek i pewnie jeszcze teściowa będzie kupywać bo to jej ulubione zajecie, ale mysle ze jak bede szla do sklepu to zajrze tez tu mam taki lumpeksik, tylko że ja niegdy nie chodze bo jakoś dziwnie w takim sklepie sie czuje :baffled: ale fakt faktem są czasem świetne ubranka za pare groszy :tak:
 
No no Lucky, super okazję udało Ci się złapać :) No to czekamy na zdjątka!!!
Iwonka - te 4 kiecki i 2 bodziaki za 20 zeta kupiłam a wszystko jak nówka. Z kolei w sklepie nawet tzw. tanim rzeczy dla dzieci zaczynają się od 20 zł od sztuki i w górę. Dlatego schowaj opory - warto :))
 
Ja jak Iwonka nie lubie wchodzić do lumpeksów, bo zapach tych środków do dezynsekcji źle na mnie działa (jestem wrażliwa na zapachy) i wysyłam siostre lub teściową (teściowa na taki sklepik ze jej kobita odkłada co lepsze i często z metkami rzeczy i tak śliczną kureczke - różową za 1 zł mi kupiła i była metka z ceną :)
 
reklama
Do góry