reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

reklama
Kachurku moim zdaniem najpierw trzeba ustalić czego oczekujesz od wózka.
  • Musisz wziąć pod uwagę gdzie mieszkach, w bloku na piętrze bez windy, czy w domu gdzie nie musisz martwić się o ciężar wózka.
  • W mieście przyda się bardziej zwrotny wózek, natomiast na wsi itp. raczej duże koła by pokonać przeszkody.
Do tego dochodzą też takie pytania:
  • czy mama i tata mają podobny wzrost, czy bardzo się różnią - chodzi o regulowaną rączkę
  • czy macie samochód - by się zmieścił do bagażnika i jak
  • jeśli mieszka się w bloku np. z windą, wąskimi przejściami odpada szeroki wózek
No i ważne jest ile można przeznaczyć na wózek, czy chcecie nowy, czy może być używany.
No i co też ważne, to mi podpowiedziała siostra pytać znajomych, sąsiadów, którzy mają dzieci o ich wózki.
W ogóle myślę, że trzeba pytać, rozglądać się, bo w sklepie sprzedawcy nastawieni są na sprzedaż wózków, a nie udzielaniu odpowiednich rad, teraz to widzę gdy chodzę z przyjaciółka po sklepach i oglądamy wózki.
 
masiek a może jednak ten bebe confort będzie dla ciebie niezły???zawsze możesz zostawić w tzw wózkarni sam stelaż wózka a do domku wnieść samą gondolę z dzidzia w środku....chyba na sam stelaż wózka i tym bardziej jak bedziesz go przechowywać w formie złożonej, nikt nie powinien sie połasić. A ten wózek błyskawicznie sie składa i rozkłada i szybko przyczepia i odczepia gondole...większość modeli ma lane koła, które powodują drżenie całego wózka na nierównościach...ale silka wypatrzyła że można też znależć z pompowanymi kołami....
 
hej :-)

anno a ja właśnie tym razem jako spacerówke kupię mutsy. zalezy mi żeby dobrze jeździła "w terenie" i chyba tak będzie bo sporo się naczytałam na październikówkach dobrego :-)

gondole mam bebecar stylo ct. starszą wersję, ale to jest najlepsza gondola świata. wozek ma zawieszenie jak z bajki, dzidzia się kołysze podczas jazdy po dziurach czy podjazdach na krawężniku, a nie skacze w wozku. poza tym sama gondola jest ogromna, no dla mnie super :) tylko odradzam jak ktoś mieszka wysoko bez windy bo pieruńsko cięzki sprzęt :-)

a parasolka zostaje mi po tymku. to nie taka typowa parasolka, to graco citysport, fajny wózio, pokonaliśmy nim i plaże i las, jak sie nie dało przejechac to swobodnie mogliśmy przenieść i koszyk ma duży :)

aha, ja miałam jeszcze abc design novus 4. ten z całego serca odradzam. jak ktoś o nim myslał, to napiszcie na priwa napisze wszystko bo tu za długo by wyszło. :-)
 
a co myslicie o chustach i nosidełkach zamiast gondoli na pierwsze miesiące...
ja chyba się skłaniam ku takiemu rozwiązaniu...
na razie kupie tylko fotelik do auta,
a z wózkiem poczekam aż maluch podrośnie
 
ja chusty juz mam dwie i chce ich uzywac w pierwszym 1 albo 2 miesiacach, potem nosidelko na zmiane z wozkiem (jakims latwo skadajacym sie do samochodu).
 
Jako, że jestem niecierpliwa nie wytrzymałam do grudnia i na allegro zaczęłam łowy:-)
no ale jak się oprzeć jak te rzeczy dla maluszków takie śliczne:tak:
same zobaczcie
 
reklama
Masiek, fajne rzeczy :tak: śpiworki w szczególności :tak: Ja też mam już kilka ciuszków, ale jeszcze nic konkretnego. Kilka par body, śpioszków i jeden komplecik niebieski od mamy:-) Może dzisiaj już coś kupię na allegro upatrzyłam kilka zestawów :-)
 
Do góry