reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Ten śpiworek jest super, widziałam go wcześniej w sklepie za ok60zeta wymacałam obejrzałam, a potem na allegro znalazłam za 49zł:-)
A fajny, bo może na początku posłużyć za miast rożka, (choć rożek już też kupiłam) a jak dzidzia urośnie to się go rozpina i jest taki fajny śpiworek, moja siostra ma podobny i jej synio prawie do roku w nim spał.
Ja w ogóle mam zamiar kupić kilka śpiworków i w nich będzie Leon spać.
I wygodniejsze i bezpieczniejsze
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam pierwszych miesięcy bez wózka.
Szczególnie, że rodzimy w kwietniu, no to już będzie cieplej więc tydzień po porodzie będzie można zacząć wychodzić na spacery. I co w chuście czy nosidełku nosić noworodka??:confused::confused:
Owszem kupujemy i fotelik do samochodu, ale właśnie do samochodu, dla jego bezpieczeństwa. Nie będziemy używać fotelika do innych celów.
Zresztą maluszek póki sam nie usiądzie powinien jeździć w wózku na płasko.
Dlatego całkiem poważnie bierzemy pod uwagę bebe confort bo tam jest dość duża gondola
 
Nosidełko? mowa o takich szelkach? bo nie wiem o co biega jesli chodzi o to noszenie na siobie to chyba mały noworodek jest na to za kruchy.. nie wiem czy tak mozna .. ja tam w wozeczku bede z nim paradowała :)))) też już sie nie moge doczekac az cos zakupie tylko nie ebdzie to taki drogi wozek jak wasz bo nie bardzo mnie na taki stac no ale taki do 600 zł :)wielofunkcyjny i nowy.... :)powoli sie rozgladam...ale kupowac bede dopiero w lutym... mąż mi wczesniej nie pozwoli bo mowi ze nie ebde graciarni muw domu robic [pierw musze pokoik wyremontowac pomalowac zmienic wykladzine...firaneczki zaslonki nowe potem lozeczko a na koncu wozeczek.... zaczynam od stycznia z tymi remontami szalec...ale bede to przezywac juz top robie...konbinuje jakie kolorki ale bez wzgledu kto by sie nie urodził to i tak bedzie na niebiesko dywanik granatowy...i chce te gwiadki mu fluorescyjne ponaklejac....i misiaczki takie ... boze macie jakies pomysly pomozcie? bo mi cos brakuje weny.....

 
KUrka wodna ja nie mam zupełnie nic zero.... zero...kurde kiedy zacznę nie wiem mój małżon stwierdza,że nie wolno wcześnie mam nadzieję,że nie będzie z tym czekał,aż urodzę....:-D
 
Ja też nic nie mam..mam jeszcze czas...
Wózek i tak po porodzie kupimy ..łózeczko wybierzemy ciut wcześniej ale M je rozłoży jak urodzę..bardzo tego chcę mam nadzieje że wytzryumam do tego czasu ;-)
 
Wedlug ostatnich badan, chusty sa wlasinie najlepsze dla noworodkow (zdjecie na dole) ulatwiaja karmienie piersia, dziecko ma idealnie podtrzymywany kregoslup i czuje sie bezpiecznie bo jest blisko matki. nosidelko to nie takie do samochodu, chociaz takie tez musimy kupic bo inaczej nie mozna przewozic dzieci w Anglii samochodami, tylko takie ktory sie na sobie nosi - z dzieckiem na piersi jak np ten z samsonite (zdjecia na dole). wozeczka tez bedziemy uzywac na zmiane i chusta i nosidelkiem zeby male mialo urozmaicone podroze. juz chyba sie zdecydowalismy i kupuujemy dwa, pierwszy na poczatek i drugi jak dziecko bedzie starsze: Ultima 8 in 1 & MPX Chassis - Mamas & Papas Pliko Travel Pack- Alpha - Mamas & Papas

Carriers Versus Slings

Baby carriers - can be used for around nine months or until your baby has learnt to sit up or is too heavy for you to carry like this any more. For newborn babies, front carriers are very popular and, for older babies, there are models that face outwards. The carriers consist of two shoulder straps, which support a deep fabric seat and there's a padded headrest. It's nice and cosy for your baby and ensures he's always close to you. As an added bonus, carriers have safety restraints, so there's a bit more reassurance over the safety of your baby.
hbab199.jpg
carrier.gif
 
Wedlug ostatnich badan, chusty sa wlasinie najlepsze dla noworodkow (zdjecie na dole) ulatwiaja karmienie piersia, dziecko ma idealnie podtrzymywany kregoslup i czuje sie bezpiecznie bo jest blisko matki. nosidelko to nie takie do samochodu, chociaz takie tez musimy kupic bo inaczej nie mozna przewozic dzieci w Anglii samochodami, tylko takie ktory sie na sobie nosi - z dzieckiem na piersi jak np ten z samsonite (zdjecia na dole). wozeczka tez bedziemy uzywac na zmiane i chusta i nosidelkiem zeby male mialo urozmaicone podroze. juz chyba sie zdecydowalismy i kupuujemy dwa, pierwszy na poczatek i drugi jak dziecko bedzie starsze: Ultima 8 in 1 & MPX Chassis - Mamas & PapasPliko Travel Pack- Alpha - Mamas & Papas

Carriers Versus Slings

Baby carriers - can be used for around nine months or until your baby has learnt to sit up or is too heavy for you to carry like this any more. For newborn babies, front carriers are very popular and, for older babies, there are models that face outwards. The carriers consist of two shoulder straps, which support a deep fabric seat and there's a padded headrest. It's nice and cosy for your baby and ensures he's always close to you. As an added bonus, carriers have safety restraints, so there's a bit more reassurance over the safety of your baby.

hbab199.jpg
carrier.gif
 
reklama
Ja kupię ciuszki i butelki smoczki kosmetyki itp.... a potem na końcu wózek i łóżeczko...ale nie wiem kiedy zacznę...
 
Do góry