reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Mam chustę tkaną natibaby.
Na tamte czasy były bardzo chwalone.
Obecnie pożyczyłam, ale niedługo odzyskam
 
reklama
Niestety nie mogę chusty nosić bo za bardzo bolą mnie plecy.Próbowałam i jak raz mnie tak wygięło od tej chusty to pogotowie wzywali. :-( Potem mi powiedzieli że mam za słaby kręgosłup i dodatkowo jakąś wadę.Dzieci w brzuchu nosiłam i nigdy mnie tak nie bolał jak przy chuście. Pytałam nawet kilka osób o radę jak to prawidłowo nosić i nic nie pomogło. Testowałam też chustę mojej siostry i dalej był ten sam efekt. Szkoda bo mojej córce się podobało w tej chuście. Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Ja będę jeszcze potrzebować mojego kregosłupa a mam chyba wadę po mamie która miała operację na kręgosłupie. Ale polecem jak ktoś dobrze się w tym czuje i nie ma dolegliwości jak ja.
 
ewelisia85, nie kupowaliśmy fotelika, bo dostanę od siostry praktycznie nieużywany, więc wersja powiedzmy 2w1. Jak na razie jestem baardzo zadowolona, łatwo mi się nim jechało od furtki do drzwi :D no i bardzo lekko się składa, a prowadzić można jedną ręką. Ogólnie wydaje mi się lekki, w porównaniu do wózka mojej siostry to pióreczko. I mało miejsca w bagażniku nam zajął (ale też to może nieobiektywne bo mamy combiaka)
 
Ewelisia ja mam właśnie coś takiego tak jak ona potw ze wanienka płytka jak już dIecko chce siadać to jest lipa i trochę sie kurzy tzn sie trzyma bo to plastik
Freja mnie tez plecy bolały bo mam wadę ale pózniej nosiłam na plecach a z poczatku to dwóch z przodu :)
Malaja ja tez mam tkana która sobie zostawiłam elastyczna sprzedałam teraz chce kupić albo stworzyć mei tai albo mai tei nie wiem jak to sie zwie
 
Widzę że wrzucacie tu sporo ciekawych linków to ja też dam jeden od siebie bo uważam za wartościowy i zdecydowanie popieram autorkę w większości poruszanych kwesti. Artykuł jest o wyprawce dla maluszków czyli na czasie i we właściwym miejscu. :tak: Akurat zaczynacie kupować to się może przyda. Muszę to mieć! O tym ile kosztuje dziecko. | Mataja Miłej lektury.
 
Widzę że wrzucacie tu sporo ciekawych linków to ja też dam jeden od siebie bo uważam za wartościowy i zdecydowanie popieram autorkę w większości poruszanych kwesti. Artykuł jest o wyprawce dla maluszków czyli na czasie i we właściwym miejscu. :tak: Akurat zaczynacie kupować to się może przyda. Muszę to mieć! O tym ile kosztuje dziecko. | Mataja Miłej lektury.
 
Niechcący dwa razy wkleiłam to samo.Przepraszam.

mama290 wiem ,że nie jestem jedyna na świecie z tym bólem kregosłupa, tylko, że jak mam mieć takie powikłania jak moja mama to dziękuje i rezygnuje z chusty. Ta operacja była bardzo poważna, ryzykowna i wykluczyła moją mamę z pracy na kilka lat - emeryture jej dali tymczasową. Tragedia.Szkoda gadać. Mi wybadali to samo to się oszczędzam.Nie chcę skonczyć na wózku inwalidzkim. Nie wiem ile masz lat ale widze , że masz sporo dzieci to też się nanosiłaś. Mam dwójkę i też trochę podźwigałam te moje skarby. :tak:
 
Freja ja mam rozszczelnienie kręgów i jeden krąg kompletnie zniszczony głownie przez znieczulenie bo jestem już po 3 cc teraz mnie znieczula w następny ażeby już tego chorego nie męczyć dużo z przodu nie nosiłam bo tez mnie bolało ale już na plecach było mi wygodniej jeszcze nie dawno potrafiłam znieść moich dwóch razem ale teraz to już nawet z łóżeczek ich nie wyciągam boje sie ze bed uwiązana do łóżka i sie oszczędzam teraz mam moja matkę ale jak już wyjedzie to będzie mi pomagać pani co u mnie sprząta i tak byle do listopada
 
reklama
A ja tez mam ta wanienke z przewijakiem raz tego uzylam wyladowalo na strychu. Wyciagasz dziecko mokre i musisz je trzymac i polozyc spowrotem przewijak i cos poscielic na nim ,mi bylo bardzo nie wygodnie. Co do uzywek to u mnie beda tylko ubranka. Reszta wszystko nowe.
 
Do góry